Wrocławscy baseballiści o krok od historycznego sukcesu

Baseballiści Barons Wrocław walczą o mistrzostwo Polski i są o krok od historycznego sukcesu. Wrocławianie do tej pory wygrali wszystkie czternaście ligowych spotkań, a wygrywając jeden z niedzielnych meczów zdobędą tytuł najlepszej drużyny w kraju.

  • fot. Łukasz Skwiot / materiały prasowe

    fot. Łukasz Skwiot / materiały prasowe


Jedno zwycięstwo. Tylko tyle (i aż tyle) dzieli wrocławskich baseballistów od historycznego triumfu w Polskiej Ekstralidze Baseballu. I choć wrocławianie do tej pory pewnie pokonują wszystkich kolejnych rywali, to w niedzielne spotkania z całą pewnością nie będą należały do tych najłatwiejszych.

- Po czternastu wygranych z rzędu Barons Wrocław podejmują aktualnego mistrza Polski - Stal Kutno. Wystarczy tylko jedna wygrana w niedzielnym dwumeczu, by ogłosić nowego mistrza Polski. Nie będzie o to łatwo, Stal Kutno to groźny rywal i jeszcze sporo walki przed naszą drużyną - zaznacza Marek Kozioł z Barons.

Aktualnie w tabeli przewodzą wrocławianie (bilans 14 zwycięstw i żadnej porazki), za nimi plasuje się Stal Kutno (9-5), Silesia Rybnik (7-7), Centaury Warszawa (6-8), Dęby Osielsko (3-11) i Gepardy Żory (3-11). Jedna wygrana sprawi, że Baronowie zostaną mistrzami Polski, nawet jeśli przegrają wszystkie spotkania do końca sezonu.

Początek pierwszego niedzielnego spotkania o godzinie 12 na boisku baseballowym przy ulicy Niepodległości na Zakrzowie. Drugi mecz zaplanowano ok. dwie i pół godziny później.

Barons Wrocław vs. Stal Kutno

Barons Wrocław vs. Stal Kutno

Termin 12 września 2020 12:00

Miejsce Klub Sportowy Baseball Wrocław i boisko baseballowe

ZobaczZgłoś uwagę