Wakacje z psem i… dla psa

Tydzień intensywnej pracy z psem. Wspólna zabawa, nauka i okazja, aby pokonać problemy z czworonogiem. Taką szansę dają wczasy z psem organizowane przez Positive Dog i szkołę dla psów Nakama. Planowane są dwa turnusy pieskich wczasów – jeden w górach, drugi nad morzem.

  • Do wyboru jest turnus w nad morzem...

  • ... i w górach


– Organizujemy letni wyjazd szkoleniowy, na którym przez cały tydzień będzie można aktywnie wypocząć i spędzić czas z własnym psiakiem. Zapewniamy, że merdającym ogonom nie będzie końca – mówi Eliza Polkowska z Positive Dog. – W planach poza codziennymi treningami posłuszeństwa i rally-o wprowadzenie do psich sportów, wspólne spacery i wieczory integracyjne przy grillu, a także cała masa wiedzy teoretycznej i praktycznej, która pozwoli na zawsze odmienić nasze relacje z psem – dodaje. Taki obóz skierowany jest nie tylko do tych, którzy chcą spędzić czas ze swoim czworonogiem, ale może przede wszystkim do tych, którzy nie potrafią się porozumieć z własnym psem.

Opieka całodobowa

Przez cały czas do dyspozycji uczestników będą instruktorzy i behawioryści. Turnus w górach – pod Wałbrzychem zaczyna się 27 lipca i potrwa cały tydzień. Wczasy nad morzem wypadają na okres od 14 do 20 września. Koszt tego pierwszego – dla jednej osoby z psem to kwota 1100 złotych. Osoba towarzysząca płaci 750 zł, a drugi piesek to koszt 250 zł. Wczasy nad morzem kosztują 980 zł, dla jednej osoby z psem, osoba towarzysząca płaci 650 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jak przygotować psa na wyjazd?

Koniecznie trzeba ze sobą zabrać aktualną książeczkę zdrowia naszego pupila, pies musi mieć aktualne szczepienia oraz być odrobaczony. Należy odpowiednio zabezpieczyć psa przed kleszczami i innymi insektami. Suczki w cieczce oraz psy bardzo agresywne nie mogą brać udziału w obozie, a pies, który ma problem w komunikacji z innymi psami lub ludźmi, obowiązkowo powinien mieć kaganiec.

Co nas czeka?

Podczas obozu przewidziane są zajęcia z zakresu podstawowego posłuszeństwa, podstawy pracy węchowej, a także budowanie świadomości ciała u psów poprzez ćwiczenia na piłkach fitness. Będzie też okazja do wprowadzenia do psich sportów m.in. frisbee i agility, a także zajęcia z psami do muzyki, nauka sztuczek i elementy dogtrekkingu. Oprócz tego będą organizowane zabawy integracyjne. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Fot: materiały organizatora

 

   Zgłoś uwagę