5. edycja Wrocław Fashion Meeting

O tym, że moda z metką „made in Poland” niekiedy nie ustępuje kreacjom z wybiegów Paryża czy Nowego Jorku, będzie można się przekonać już pod koniec listopada we Wrocławiu. Po raz piąty będą bowiem dowodzili tej tezy niezależni polscy projektanci podczas Wrocław Fashion Meeting.

 • WFM

  fot. M. Słomiński

 • WFM

  fot. M. Słomiński

 • WFM

  fot. M. Słomiński

 • WFM

  fot. M. Słomiński

 • WFM

  fot. M. Słomiński


Największe modowe wydarzenie sezonu w południowej Polsce tradycyjnie odbędzie się w nowoczesnym wnętrzu Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław 22 i 23 listopada. Imprezę, podczas której w ponad 100 tymczasowych stoiskach będzie można kupić unikatowe ubrania i dodatki z kolekcji projektantów z całej Polski, ponownie poprowadzi znany konferansjer Conrado Moreno.

Modny ciuch na święta

Listopadowy WFM to świetna okazja do stylowych zakupów zgodnych z najnowszymi trendami również z myślą o gwiazdkowych prezentach, zwłaszcza że zwiedzający będą mogli skorzystać z wyjątkowych rabatów. Będzie także można indywidualnie porozmawiać o modzie z obecnymi na swoich stoiskach projektantami, a także zamówić u nich dla siebie wyjątkową kreację.

Dla najmłodszych

WFM ponownie proponuje Strefę KIDS Fashion – z dziecięcymi ubraniami, dodatkami, obuwiem oraz zabawkami do kupienia oraz z pokazem kolekcji dla najmłodszych na wybiegu – do obejrzenia. Z myślą o najmłodszych modnisiach powstanie również strefa rozrywki, gdzie doświadczona animatorka zadba o atrakcje dla maluchów.

WFM na wybiegu

Niezmiennie jedną z największych atrakcji Wrocław Fashion Meeting są pokazy kolekcji ubrań na wybiegu. Tym razem podczas Parady Projektantów, Wielkiej Gali Fashion Meeting, Pokazu Finałowego oraz pokazów autorskich zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt kolekcji damskich, męskich i dziecięcych na sezony jesień-zima 2014/2015 oraz wiosna-lato 2015, autorstwa polskich i zagranicznych projektantów. Uzupełnieniem ubrań będą dodatki i biżuteria, a kreacje wprost z wybiegu będą dostępne na stoiskach ich twórców.

Stylowy Wrocław

Tradycyjnie, w drugim dniu WFM odbędzie się, skierowany do miłośników mody, konkurs stylizacyjny „Stylowy Wrocław”. W obecnej, piątej edycji uczestnicy zaprezentują trendy na zimę we własnej interpretacji, a zestawy ich autorstwa zostaną ocenione przez konkursowe jury. Szczegóły dotyczące konkursu zostaną niebawem ogłoszone.

Strefa piękna i… gastronomii

Wrocław Fashion Meeting daje także okazję do konsultacji ze stylistami i kosmetologami, którzy będą udzielać fachowych porad w „Strefie piękna”. Ponadto na pierwszych 1500 odwiedzających WFM czekać będą żele pod prysznic ufundowane przez jednego ze sponsorów imprezy.

Również jak zwykle, podczas WFM będzie można skorzystać z napojów i posiłków w działających na miejscu restauracji i kawiarence.

Zobacz relację z ubiegłorocznej, listopadowej edycji WFM

Wrocław Fashion Meeting – największe dolnośląskie targi mody z udziałem ponad 100 projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej czynne będą w sobotę (22 listopada) i niedzielę (23 listopada) od godz. 11.00 do 20.00. Dostępny będzie bezpłatny parking dla uczestników.

Więcej informacji: www.fashionmeeting.pl, www.facebook.com/wroclawfashionmeeting.

Patronat nad imprezą: Wrocław – Miasto Spotkań, jednym z patronów medialnych jest www.wroclaw.pl.

 

MaWi

Zgłoś uwagę