Wkrótce nowe zasady parkowania przy Aquaparku

Klienci wrocławskiego Aquaparku korzystający z pobliskiego parkingu już niebawem będą musieli liczyć się z dużymi zmianami. Parking będzie płatny, ale nie dla wszystkich.

  • fot. Aquapark Wrocław


Trwają jeszcze ostatnie prace nad przebudową istniejącego parkingu przy wrocławskim Aquaparku. Dotychczas był bardzo zatłoczony, gdyż w dużej mierze korzystali z niego mieszkańcy miasta, niebędący klientami parku wodnego. Zwracając szczególną uwagę na komfort swoich klientów, Aquapark postanowił wprowadzić opłaty za postój na parkingu, które jednak nie będą dotyczyły osób korzystających z obiektu.

W jaki sposób?

Przy wjeździe na parking ustawione zostaną specjalne bramki, które wydadzą nam bilet. Wjazdówkę należy okazać w kasie obiektu przed skorzystaniem z atrakcji – dzięki temu w czasie całego pobytu w obiekcie będziemy mieli zapewniony darmowy parking. Do czasu naszego pobytu na terenie Aquaparku doliczonych zostanie 60 minut, tzw. czasu operacyjnego na dotarcie do kasy oraz opuszczenie terenu parkingu. Co ważne, nie możemy zgubić naszego biletu parkingowego, gdyż wówczas zostaniemy obciążeni kwotą 50 zł.

Parking będzie dostępny także dla osób, które nie będą klientami Aquaparku, jednak ci zmuszeni będą liczyć się z opłatami. Co prawda, pierwsza godzina będzie darmowa, jednak każda kolejna to koszt 5 zł. Istnieje także możliwość zakupu biletu dobowego czy tygodniowego, które odpowiednio wycenione zostały na 50 i 250 zł. W tym wypadku również zgubienie biletu parkingowego obciąży nasz budżet o 50 zł.

Zgłoś uwagę