Wieczór Orchidei – wystawa storczyków [ZAKOŃCZONY]

We Wrocławiu znowu zapachnie storczykami. Międzynarodowa Wystawa Orchidei 2019 zacznie się już 9 maja. Zachęcamy do jej odwiedzenia – będzie kiermasz storczyków i akcesoriów do ich uprawy, z udziałem hodowców polskich i zagranicznych. Będzie też Wieczór Orchidei, który wystawę otworzy. Mamy zaproszenia. 

  • fot. organizatorzy wystawy


Od czwartku do niedzieli, 12 maja, w auli głównej NOT-u na zwiedzających będą czekać rozmaite okazy orchidei, wyhodowane zarówno w Polsce, jak i kilku innych krajach. Można je podziwiać, ale można także stać się ich właścicielem. Początkującym hodowcom storczyków dobrych rad udzielą ich znawcy i hodowcy, a ci, którzy szukają czegoś ekstra – także się nie zawiodą.

Wszystko o wstępie na wydarzenie i jego przebiegu znajdziesz poniżej: 

Międzynarodowa Wystawa Orchidei 2019

Międzynarodowa Wystawa Orchidei 2019

Giełdy / Eventy / Dla wszystkich
Termin od 9 maja 2019 do 12 maja 2019

Miejsce Budynek NOT

Zobacz

Dla naszych czytelników organizatorzy wystawy przekazali trzy zaproszenia na Wieczór Orchidei. Wręczymy je po naszym błyskawicznym konkursie co piątej osobie, która udzieli prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie. Czekamy do środy, 8 maja, do godz. 13.00. Bilety będą do odebrania w naszej redakcji do piątku, 9 maja, do godz. 16.00.

Gdzie na świecie występuje najwięcej rodzajów roślin storczykowatych?Zgłoś uwagę