Vouchery na festiwal śniadaniowy [ZAKOŃCZONY]

Dobre śniadanie to podstawa dobrego dnia. Nie mając czasu na domowe przygotowania, często wpadamy do miejskich lokali gastronomicznych na ten ważny posiłek. We Wrocławiu jest sporo takich miejsc, gdzie rano można zjeść smacznie i co ważne – za rozsądną cenę. Wegańsko, wegetariańsko albo z chupiącym boczkiem i do syta. Możecie to sprawdzić podczas śniadaniowego festiwalu.  

Śniadanie Roku 2019 – taki szczególny przegląd śniadaniowej oferty w wykonaniu wrocławskich lokali rusza już 21 stycznia. Które – i czy są wśród nich wasze ulubione – restauracje i bistra wezmą w nim udział i co „postawią na stole”, można podejrzeć na bieżąco na stronie wydarzenia:

Śniadanie Roku – festiwal śniadaniowy

Śniadanie Roku – festiwal śniadaniowy

Termin od 21 stycznia 2019 do 30 stycznia 2019

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

Odpowiedzialny za przebieg Śniadania Roku Wrocław Coffee Marathon w imieniu uczestników lokali: Restauracja Jasna, Solny 20 oraz FutureNet Cafe przekazał naszym czytelników trzy podwójne festiwalowe vouchery (każdy o wartości 15 zł), które można będzie wykorzystać w dniach trwania wydarzenia właśnie w tych restauracjach.

Dlatego wszystkim smakoszom proponujemy konkurs, w którym rozdamy vouchery co piątej osobie, która udzieli prawidłowej odpowiedzi – do niedzieli, 20 stycznia, do godz. 16.00 – na pytanie:

Od czego pochodzi słowo śniadanie? Zgłoś uwagę