Karnet za złotówkę dla najwierniejszych kibiców #Volley Wrocław

Siatkarki #VolleyWrocław w przyszłym sezonie znów zagrają w Lidze Siatkówki Kobiet. Z tej okazji władze klubu przygotowały promocję dla najwierniejszych kibiców – wszyscy, którzy kupili karnet na kończący się właśnie sezon, będą mogli nabyć go na rozgrywki 2019/2020 jedynie za złotówkę.


Ostatni sezon dla #VolleyWrocław nie należał do łatwych. Zespół do samego końca walczył o utrzymanie. Na dodatek część ze swoich domowych spotkań wrocławski klub rozgrywał w Twardogórze.

– Chciałbym przeprosić kibiców, że nie mogli dopingować nas w Orbicie we wszystkich meczach zakończonego niedawno sezonu. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy - mimo zapewnienia bezpłatnego transportu - mogli pojawić się na meczach w Twardogórze. Dla nas kibice są najważniejsi, dlatego zdecydowaliśmy się na rekompensatę i niespodziankę dla naszych karnetowiczów – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Kibice posiadający karnety na kończące się właśnie rozgrywki, będą mogli wykupić go na sezon 2019/2020 w promocyjnej cenie – 1 zł, niezależnie od rodzaju posiadanego wcześniej karnetu. O sposobie wymiany karnetów klub poinformuje w osobnym komunikacie, gdy rozpocznie się ich sprzedaż.

– Prosimy jedynie kibiców o zachowanie karnetu kupionego na ostatni sezon – dodał Jacek Grabowski.

Natalia Murek zostaje w #VolleyWrocław

Promocyjna cena karnetów to nie jedyna pozytywna informacja dla kibiców płynąca z wrocławskiego klubu. Kolejną jest bowiem przedłużenie kontraktu z liderką zespołu, reprezentantką Polski – Natalią Murek.

Młoda przyjmująca od dwóch lat występuje w zespole ze stolicy Dolnego Śląska i jest jego czołową postacią. W kończących się właśnie rozgrywkach zdobyła 326 punktów, co pozwoliło na zajęcie 9. miejsca w rankingu najlepiej punktujących siatkarek. Kapitan #VolleyWrocław zdobyła także 32 asy serwisowe, co plasuje ją tuż za podium wśród wszystkich zagrywających.

Prezes zarządu #VolleyWrocław Jacek Grabowski przedłużył kontrakt z przyjmującą Natalią Murek, fot. #VolleyWrocław

Prezes zarządu #VolleyWrocław Jacek Grabowski przedłużył kontrakt z przyjmującą Natalią Murek, fot. #VolleyWrocław

Dobra forma przyjmującej nie umknęła uwadze selekcjonera reprezentacji kobiet w piłce siatkowej – Jacka Nawrockiego, który zdecydował się wysłać powołanie do Natalii Murek. Po zakończeniu sezonu siatkarka otrzymała wiele propozycji, jednak zdecydowała się wybrać ofertę #VolleyWrocław i w przyszłym sezonie będzie nadal reprezentować biało–zielone barwy.

– Wrocław, jako miasto i jako klub, daje mi największą możliwość rozwoju, a przede wszystkim możliwość bycia sobą i współpracy z ludźmi, którzy kochają siatkówkę równie mocno, jak ja. Cieszę się, że spędzę tutaj kolejny rok i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie przysporzymy kibicom jeszcze więcej emocji – podkreśliła Natalia Murek.

Przyjmująca jest pierwszą siatkarką potwierdzoną w składzie drużyny na sezon 2019/2020. W przyszłym sezonie trenerem seniorskiego zespołu będzie Wojciech Kurczyński. Kolejne informacje kadrowe klub będzie podawał wkrótce.Zgłoś uwagę