Nowa mobilna gra z Wrocławia – Soul Box od Ten Square Games

Ponad 200 bohaterów, kilkadziesiąt scenariuszy w kampanii, nietuzinkowa grafika, animacje i efekty 3D – najnowsza gra mobilna Soul Box, wrocławskiego studia Ten Square Games właśnie pojawiła się w App Storze i Google Play. W tytuły tego studia gra już ponad 40 mln osób na całym świecie.

  • Soul Box Ten Square Games

    Soul Box, źródło: Ten Square Games


Przedstawiciele firmy informują, że Soul Box to połączenie gry typu match-3 ze światem fantasy. Rozgrywka polega na rozwiązywaniu łamigłówek przez układanie jak największych kombinacji kul. Dzięki temu obecni na planszy gry bohaterowie pokonują wrogów w coraz trudniejszych bataliach. W grze dostępnych jest ponad 200 herosów i kilkadziesiąt poziomów. W trakcie walk bohaterów można rozwijać i wyposażać w coraz potężniejsze moce. Gracze mogą ze sobą rywalizować w rankingach i porównywać posiadane drużyny. Na najlepszych w poszczególnych sezonach rozgrywek czekają atrakcyjne nagrody. Grę cechuje nie tylko wciągająca idea przewodnia i bogaty świat bohaterów rodem z universum fantasy. Gratką dla miłośników efektów 3D będzie także dopracowana grafika oraz animacje.

Globalna premiera Soul Box

Korzystanie z gry nie wymaga żadnych opłat, gracze mogą natomiast kupić dodatkowe elementy w sklepie - nowych bohaterów, więcej punktów energii. Gra udostępniona została w wersjach na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. Obecnie mają do niej dostęp użytkownicy z kilku wybranych krajów, w tym Polski. Globalna premiera produktu przewidziana jest na przełom pierwszego i drugiego kwartału 2016.

Ten Square Games

to wrocławskie studio produkujące przeglądarkowe i mobilne gry freemium, założone w 2011 roku przez Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala, twórców znanej polskiej platformy społecznościowej. TSG zatrudnia ponad 80 osób, a w ich tytuły gra ponad 40 milionów osób na całym świecie. Do najważniejszych projektów studia należą gry społecznościowe Let’s Fish, Let’s Farm, Let’s Hunt czy wprowadzany właśnie na platformy mobilne Soul Box.

źródło: materiały prasoweZgłoś uwagę