Jeszcze bogatsza formuła Targów Dobry Design. Przekonaj się!

Targi Dobry Design potwierdzają, że wśród wrocławianek i wrocławian nie brakuje miłośników niebanalnych i designerskich wyrobów. Choć to wydarzenie lokalne, to każda edycja przyciąga uczestników, a także wystawców z całej Polski. 37. edycji Dobrego Designu zaprezentuje się aż 70 wystawców. Wstęp wolny.   

  • targi dobry design, jesien, wroclaw, wyspa słodowa


Ideą wydarzenia od początku była promocja polskich projektantek i projektantów mody, ceramiki, szkła, plakatu, biżuterii, a także zabawek. Unikalna twórczość rodzimych artystów i manufaktorów cieszy się dużo większym zainteresowaniem niż produkty pochodzące z masowej produkcji. Wniosek z tego taki, że ludzie poszukują w przedmiotach nie tylko atrakcyjnego wyglądu, ale i ukrytej w nich duszy, chętnie wysłuchując historii, jaka za nimi stoi. Teraz znów mają taką okazję.

Targi Dobry Design – edycja jesienna

Targi Dobry Design – edycja jesienna

Eventy / Targi
Termin od 25 września 2021 do 26 września 2021

Miejsce Concordia Design

Zobacz

Zobacz, jak oni to robią...

Organizatorki dołożyły starań, by jesienna edycja Targów Dobry Design była ciekawa, urozmaicona oraz, co warto zaznaczyć, aktualna. Nie zabraknie najciekawszych polskich marek, najnowszych trendów, inspiracji oraz spotkań z utalentowanymi twórcami.

Uchylone zostaną drzwi pracowni twórców – będzie można zobaczyć, jak powstaje wełniany dywan, usiąść na naprawdę wygodnym krześle, poczuć miękkość cieplutkich czapek (ich wybór będzie naprawdę ogromny), zachwycić się biżuterią od wyjątkowo kreatywnych projektantek i zapewnić skórze ukojenie w najlepszych naturalnych mydłach, kremach i olejkach, także konopnych. 

Warsztaty na Targach Dobry Design

– Dzięki uczestnictwu w Targach Dobry Design będzie można dokonać zakupu, który nie ma nic wspólnego z konsumpcjonizmem, ponieważ wystawiane na targach przedmioty są unikalne, a często artystyczne, inspirujące. Dlatego w ramach tego wydarzenia organizujemy różnego rodzaju pokazy oraz warsztaty, których celem jest i edukacja odbiorcy, i wsparcie szeroko rozumianego polskiego designu oraz rodzimych twórców – mówi Magdalena Grobelna, pomysłodawczyni i organizatorka Targów Dobry Design.

Odwiedzający w weekend Concordię Design będą mogli więc samodzielnie coś stworzyć podczas warsztatów „Makramowe pióra”, które w sobotę poprowadzi Aua Macrame. Weź w nich udział, jeśli chcesz nauczyć się robić boho ozdoby, które ocieplą wnętrze sypialni czy udekorują dziecięcy pokój.

Z kolei w niedzielę bezpłatnie w trakcie warsztatów z olEOloVE przekonasz się, jak w prosty, naturalny sposób, dzięki olejkom eterycznym, możesz wesprzeć się w pędzącej codzienności, wzmocnić w stresie i dać sobie chwilę oddechu.

Nowości na Targach Dobry Design

– Po aktywnym lecie zwalniamy, dni stają się coraz krótsze, zatem więcej czasu spędzamy we wnętrzach, chcemy zadbać o ich wystrój i nasze w nich samopoczucie. Dlatego stworzyłyśmy roślinną odsłonę Dobrego Designu. Na zielonych stoiskach będziecie mogli wzbogacić swoją domową dżunglę – zachwala Magdalena Grobelna.

Po raz pierwszy pojawią się również stoiska z książkami. Dwa warszawskie wydawnictwa zaprezentują swoją ofertę, w której łatwo będzie znaleźć odpowiednią lekturę na długie jesienne wieczory, a także propozycje lektur dla najmłodszych.  

Nowe jest także to, że jesienna edycja potrwa dwa dni. Jeżeli więc nie macie jeszcze „zagospodarowanej” soboty czy niedzieli – możecie śmiało kierować się na wrocławską Wyspę Słodową do nowoczesnej Concordii Design. Targi odbędą się z zachowaniem norm bezpieczeństwa epidemicznego. Zarówno uczestników, jak i wystawców obowiązywać będzie zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja dłoni i zachowanie dystansu.

 Zgłoś uwagę