Targ Śniadaniowy we Wrocławiu

Regionalne specjały z całej Polski, dania kuchni egzotycznej oraz szeroka gama autorskich potraw przygotowanych z sercem przez prawdziwych pasjonatów – tego wszystkiego w piknikowej, rodzinnej atmosferze można spróbować podczas Targu Śniadaniowego, który w każdą sobotę ożywia plac Nowy Targ. Uwaga! na czas wakacji targ jest zawieszony.

 • Ludzie siedzący na pl. Nowy Targ podczas Targu Śniadaniowego

  Targ Śniadaniowy we Wrocławiu ruszył 16 maja

 • Targ Śniadaniowy pełny ludzi

 • Gofry z bitą śmietaną i owocami

  Na miejscu można spróbować przeróżnych smakołyków

 • chleb na targu

  Można tu również znaleźć świeże pieczywo od lokalnych piekarni

 • soki na Targu Śniadaniowym

  Oryginalne specjały - tym charakteryzuje się wrocławski Targ Śniadaniowy

 • Dzieci się bawią

  Targ Śniadaniowy to nie tylko smakołyki, ale również pyszna zabawa dla najmłodszych

 • Dzieci bawiące się na Targu


Oryginalne przysmaki, regionalne specjały, kreatywne atrakcje i pozytywna energia, tego można się spodziewać w każdą sobotę (9.00 - 16.00) na Targu Śniadaniowym na pl. Nowy Targ.

Jedzenie z pasją

Targ Śniadaniowy to idealne miejsce da poszukujących kulinarnych ciekawostek. Co sobotę na Nowym Targu czeka kilkadziesiąt stoisk z jedzeniem. Wystawcy się zmieniają, więc za każdym razem jest trochę inaczej. Ponadto Targ Śniadaniowy ma swoje odsłony tematyczne, na które zapraszani są przedstawiciele wybranych kuchni narodowych i regionalnych, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Przebywanie i bywanie

Targ Śniadaniowy to jednak nie tylko jedzenie z pasją, ale również czas spędzany wspólnie i aktywnie. Podczas Targu można uczestniczyć w różnego typu warsztatach i kursach, m.in. fitness, jogi, warsztaty ceramiczne, plastyczne czy kulinarne. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci i specjalnie im dedykowanego placu zabaw.

Takie targi odbywają się już w Warszawie, Krakowie, Pozaniu i Trójmieście. W tym roku po raz pierwszy ta impreza zawita również do Wrocławia i zastąpił odbywający się od 2013 roku na placu Nowy Targ Wrocławski Jarmark Produktów Świeżych.Zgłoś uwagę