Superwtorki w Heliosie – Wygrajcie podwójne zaproszenia do kina [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 14 września do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Kina Helios Magnolia i Helios Bielany na dowolnie przez Was wybrany film 2D, jaki w danym momencie znajduje się w repertuarze kina (ważne przez miesiąc).

Od września Helios ma dla widzów supercenę! Bilety na wszystkie wtorkowe seanse kosztować będą tylko 14 zł, nie trzeba już czekać do środy!

Filmowy wrzesień zapowiada się bardzo ciekawie. Na ekranach Helios między innymi polska komedia „Juliusz” z Wojciechem Mecwaldowskim w roli głównej, czy też dramat historyczny w reżyserii Filipa Bajona - „Kamerdyner”. Fanów rodzimej kinematografii ucieszy także premiera nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego, „Kler”. Dla najmłodszych widzów przygodowy „Zegar czarnoksiężnika” czy też familijne tytuły „Mała stopa” czy „Biały kieł”. Zwolennicy horrorów nie przejdą natomiast obojętnie obok „Zakonnicy”, o ile odważą się stanąć z nią twarzą w twarz.
Do biletów na seanse 3D doliczana jest opłata okularowa w wysokości 3 zł.

Aby wygrać zaproszenia na dowolny film trzeba do 14 września do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiadając na pytanie, w którym roku zainaugurowano działalność kina Helios Bielany?

Wygrywa co piąta osoba. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę