Spektakl „Miasto, którego nie było” w Imparcie [ZAKOŃCZONY]

Elementy teatru tańca, akrobatyki i manipulacji przedmiotami, inspirowana folklorem muzyka grana na żywo, a także niosąca w sobie ogromny ładunek emocjonalny niezwykła historia – 11 maja spektakl teatralno-cyrkowy „Miasto, którego nie było” zawita do Impartu! Oddamy dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie.


Spektakl łączy w sobie techniki sztuki cyrkowej, takie jak akrobatyka, akrobatyka powietrzna (sztrabaty, trapezy), koło akrobatyczne (Cyr wheel) i żonglerka, z elementami teatru tańca, teatru ruchu i teatru plastycznego. Połączenie to jest możliwe dzięki wyjątkowemu na polską skalę zespołowi złożonemu z doświadczonych ludzi teatru oraz artystów związanych z tańcem, muzyką i nurtem Nowego Cyrku.

Miasto, którego nie było – spektakl cyrkowo-teatralny

Miasto, którego nie było – spektakl cyrkowo-teatralny

Teatr tańca / Spektakl
Termin 11 maja 2019 19:00

Miejsce Impart

Zobacz

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Z jakiej okazji powstał spektakl?

Odpowiedź wpisujemy w podany poniżej formularz, podajemy imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Wygrywa 7 i 11. osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie.

Konkurs trwa do piątku, 10 maja, do godz. 10.00. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie oraz e-mailowo, jak odebrać zaproszenia.Zgłoś uwagę