Sofar Sounds: sekretny kameralny koncert [ZAKOŃCZONY]

EABS, Rosalie., Mikromusic, RAU i kilkudziesięciu innych artystów wystąpiło m.in w tramwaju, budynku NOT-u, sklepie obuwniczym, palarni kawy i na Dworcu Nadodrze. Kto i gdzie zagra na najbliższym tajnym koncercie 20 października? Jeszcze nie wiadomo. Zwycięzca naszego konkursu dowie się przed wydarzeniem, ale z pewnością będzie zaskoczony!


Sofar Sounds (skrót od: songs from a room), powstało w 2009 roku w Londynie. Podstawą działalności jest tajemnica - kto zagra i gdzie, uczestnicy dowiadują się dopiero w dniu  wydarzenia. Zawsze są to miejsca kameralne, nigdy specjalnie przygotowane sale koncertowe. Idea Sofar Sounds rozprzestrzeniła się w ciągu dekady na całym świecie i obecnie koncerty organizowane są w ponad 400 krajach. We Wrocławiu - od ponad 3 lat.

Czytaj też: Sounds Wrocław w gronie 30 Kreatywnych Wrocławia 2019.

Gdzie do tej pory odbywały się wrocławskie koncerty? Między innymi w palarni kawy, tramwaju, siedzibie NOT-u, sklepie florystycznym oraz prywatnych mieszkaniach. Lokalizacja ujawniana jest dzień przed wydarzeniem, natomiast skład zespołów pozostaje niespodzianką do momentu rozpoczęcia koncertu. W czasie trzech lat działalności Sofar Sounds Wrocław wystąpiło ponad 100 artystów z Polski i zagranicy.

Jak wziąć udział? Wystarczy wejść na stronę internetową www.sofarsounds.com/wroclaw i wysłać zgłoszenie z uzasadnieniem chęci udziału. Tydzień przed planowanym wydarzeniem wybrane osoby otrzymują zaproszenie drogą mailową, a dzień przed dowiadują się o miejscu koncertu. Wstęp jest bezpłatny – uczestnicy mogą przeznaczyć dobrowolną kwotę na wsparcie inicjatywy w trakcie wydarzenia.

Konkurs

Najbliższy Sofar Sounds Wrocław już 20 października. Kto wystąpi i gdzie? To jak zwykle niespodzianka! Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie. 

Jak grać?

Wystarczy w formularzu konkursowym wymień 1 artystę, który wystąpił na wrześniowym wydarzeniu.

Odpowiedź wpisujemy w formularzu kontaktowym, podajemy imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Wygrywa 10 osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie.

Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 15 października, do godz. 12.00.

Zwycięzcę poinformujemy mailowo i telefonicznie o sposobie odbioru zaproszeniaZgłoś uwagę