Bilety na mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwał do czwartku, 15 marca 2018 r. do godz. 10.00.


Proponujemy Wam konkurs, w którym nagrodami są:

- 5 podwójnych biletów na mecz WKS Śląsk Wrocław - Wisła Płock (niedziela 18 marca 2018 r., Stadion Wrocław. Początek o godzinie 15.30.).

Płocka Wisła jest jedną z rewelacji obecnego sezonu Lotto Ekstraklasy. Płocczanie są bardzo blisko tego, by rundę zasadniczą sezonu 2017/2018 zakończyć w grupie mistrzowskiej, co będzie znakomitym wynikiem dla zespołu Jerzego Brzęczka. By jednak być niemal pewnym miejsca w top 8 po 30 kolejkach Wisła potrzebuje kolejnych punktów. Te piłkarze z województwa mazowieckiego postarają się zdobyć w stolicy Dolnego Śląska w spotkaniu z grającym już tylko o utrzymanie WKS-em. Piłkarze Śląska po porażce 1:3 z Wisłą Kraków liczą na przełamanie i pierwsze na wiosnę zwycięstwo.

Aby wygrać bilety należy do czwartku 15 marca do godz. 10.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, numer PESEL (dane swoje oraz osoby towarzyszącej na meczu) oraz odpowiadając na następujące pytanie:

Jakim wynikiem zakończył się pierwszy pojedynek w sezonie 2017/2018 pomiędzy Wisłą Płock, a Śląskiem Wrocław i kto strzelił bramkę dla WKS-u?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę