Bilety na mecz WKS Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwał do czwartku, 26 kwietnia 2018 r. do godz. 10.00.


Proponujemy Wam konkurs, w którym nagrodami są:

- 5 podwójnych biletów na mecz WKS Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (poniedziałek, 30 kwietnia 2018 r., Stadion Wrocław. Początek o godzinie 18.00.).

Będzie to pojedynek dwóch największych rozczarowań w sezonie 2017/2018. Przed rozpoczęciem rozgrywek zarówno Śląsk, jak i Lechia celowały nie tylko w górną ósemkę, ale wręcz w walkę o europejskie puchary. Gdańszczanie byli podbudowani poprzednim sezonem, w którym do ostatniej kolejki liczyli się w walce o mistrzostwo Polski. Klub z Wrocławia przeprowadził natomiast rewolucję w swoim składzie, a sprowadzenie do drużyny m.in. Marcina Robaka, Arkadiusza Piecha, Jakuba Koseckiego czy Kamila Vacka miało pozwolić walczyć z najlepszymi zespołami w Polsce.

Tymczasem rzeczywistość zweryfikowała plany obu ekip i w ostatnim dniu kwietnia spotkają się one w grupie spadkowej, gdzie każdy mecz jest na wagę złota. Zarówno Śląsk, jak i Lechia sezon zaliczą już do straconych, ale mogą jeszcze poprawić sobie humory przed nowymi rozgrywkami, zajmując jak najwyższą lokatę w dolnej ósemce.

Jak wygrać bilety?

Aby wygrać bilety należy do czwartku, 26 kwietnia do godz. 10.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, numer PESEL (dane swoje oraz osoby towarzyszącej na meczu) oraz odpowiadając na następujące pytanie:

Jakim wynikiem zakończył się poprzedni mecz pomiędzy WKS-em a Lechią Gdańsk na Stadionie Wrocław i kto strzelał bramki dla Śląska?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę