Bilety na mecz Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do czwartku, 22 lutego 2018 r. do godz. 10.00.


Proponujemy Wam konkurs, w którym nagrodami są:

- 5 podwójnych biletów na mecz WKS Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (niedziela 25 lutego 2018 r., Stadion Wrocław. Początek o godzinie 15.30.).

Mecz z Górnikiem Zabrze to pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej obecnego sezonu Lotto Ekstraklasy, które wrocławscy piłkarze rozegrają przed własną publicznością. Pojedynek będzie jednocześnie "debiutem" powracającego na ławkę trenerską pierwszej drużyny Śląska, Tadeusza Pawłowskiego. Zastąpił on w poniedziałek Jana Urbana, który stracił pracę po słabym początku rundy - porażki 1:2 z Cracovią i 1:4 z Legią Warszawa. Wrocławianie bardzo potrzebują przełamania i pierwszych na wiosnę punktów. Czy jednak uda im się to już w pojedynku z zajmującym czwarte miejsce w ligowej tabeli beniaminkiem z Zabrza? Przekonamy się w niedzielne popołudnie.

Aby wygrać bilety należy do czwartku 22 lutego do godz. 10.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, numer PESEL (dane swoje oraz osoby towarzyszącej na meczu) oraz odpowiadając na następujące pytanie:

Ile tytułów mistrza Polski i w jakich latach zdobył, jako piłkarz Śląska, powracający na ławkę trenerską pierwszej drużyny Tadeusz Pawłowski?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę