Restaurant Week: „IDŹ! na bestsellery najlepszych restauracji” [REZERWACJE]

W zestawie przystawka, danie główne i deser w cenie specjalnej 59 zł, a jeśli opłacisz rezerwację BLIK-iem, to zaoszczędzisz 10 zł. Do tego w prezencie koktajl dla pełnoletniego gościa. Wiosenna edycja Restaurant Week trwać będzie w 20 wrocławskich restauracjach. Już możesz rezerwować stolik. 

  • restaurant week, restauracje, menu, wrocław

    mat. prasowe Restaurant Week


- Tegoroczny Restaurant Week będzie szczególny z kilku powodów. Festiwal ma za zadanie pomóc restauracjom odrodzić się po kilku miesiącach zamknięcia. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu wspaniałych gości to się uda! Ponadto podczas wiosennej edycji goście, poza utęsknioną atmosferą restauracji, doświadczą popisowych dań stworzonych w wiodących restauracjach. Festiwalowa edycja bestsellerowych dań będzie więc przede wszystkim przedstawieniem najlepszych restauracji „w pigułce”, tak by goście prócz samej atmosfery restauracyjnej mogli poczuć również najchętniej wybierane smaki w restauracjach – mówią Paweł Światczyński i Maciej Żakowski, organizatorzy Restaurant Week.

Zobacz, gdzie możesz we Wrocławiu zamówić specjalne danie podczas festiwalu, i zarezerwuj miejsce w upatrzonej restauracji:

Restaurant Week: #zerowaste, #SzanujJedzenie, #IDŹ i wesprzyj!

Restaurant Week: #zerowaste, #SzanujJedzenie, #IDŹ i wesprzyj!

Termin od 9 czerwca 2021 do 26 czerwca 2021

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz


Zgłoś uwagę