wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. Startup Wrocław: meetup #1

Już 16.03.2017 Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej wraz z swoimi partnerami rozpocznie comiesięczny cykl spotkań dla startupów Startup Wrocław: meetup. Spotkania w ramach projektu zakładają integrację środowiska startupowego z przedstawicielami różnych branż, w tym dużego biznesu.

Reklama

Będzie to świetna okazja aby nawiązać relacje z przedsiębiorcami i potencjalnymi inwestorami, wymienić się doświadczeniem i zebrać opinie na temat prowadzonego przez nas projektu.

– Pasja przekuta w biznes napędza wrocławską gospodarkę. Dla pracownika ważna jest historia firmy, jej innowacyjność i elastyczność. Wrocławskie startupy z całą pewnością posiadają wszystkie te cechy – mówi Łukasz Czajkowski, dyrektor Centrum Wspierania Biznesu w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. – Na każdym wydarzeniu z cyklu Startup Wrocław: meetup międzynarodowy gracz opowie o tym jak wygląda jego działalność rozwojowa, a potem dwa startupy lub lokalne firmy technologiczne przedstawią swoje produkty i pomysły na biznes w tym obszarze – dodaje.

Patronem strategicznym cyklu meetupów jest firma Probuild tworząca nowoczesny kampus biurowy Pin Park we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 33  (www.pin-park.pl), w samym centrum zachodniej osi biznesu. Pierwszy etap, którego realizacja zakończy się w IV kwartale 2018 roku, zaoferuje niemal 17.000 mkw wysokiej jakości powierzchni biurowej. 

Startup Wrocław: meetup #1

Startup Wrocław: meetup #1

Startupy
Termin 16 marca 2017 17:00

Miejsce Novotel Wrocław Centrum

Zobacz

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl