Premiery kinowe od 19 kwietnia

Jak na ironię, dwa filmy wchodzące na ekrany w przedświątecznym okresie, traktują – jeden o Bogu, drugi o Belzebubie, choć to zapewne zwykły zbieg dytrybutorskich okoliczności. Tak czy siak, po świetach jeszcze propozycja dla najmłodszych, czyli „Praziomek”, a w czwartek 25 kwietnia nowa odsłona Avengersów „Koniec gry”.


Belzebub

Belzebub

Belzebub

Horror / Inne
Termin od 19 kwietnia 2019 do 25 kwietnia 2019

Miejsce Cinema City Wroclavia

Zobacz

Opętania, ekskomuniki, wątek antychrysta. A wszystko w kontekście śledztwa, które pewien detektyw prowadzi chcą dociec, co stało się podczas strzelaniny w szkole. Okazuje się, że to dopiero czubek góry lodowej, a temperatura będzie tylko stopniowo wzrastać.

Wywiad z Bogiem

Wywiad z Bogiem

Wywiad z Bogiem

Termin od 19 kwietnia 2019 do 25 kwietnia 2019

Miejsce OH Kino Wrocław

Zobacz

Dziennikarz przeprowadza dość nietypowy wywiad, bo okazuje się, że jego rozmówcą jest sam Bóg (w tej roli sam David Strathairn). A przynajmniej tak się przedstawia pewien siwy i nobliwie wyglądający mężczyzna. Czy rozmowa będzie antidotum na wspomnienia z wojny w Afganistanie, problemy z wiarą i rozpadający się związek. Przynajmniej można zadać nurtujące pytania.

Praziomek

Praziomek (dubbing)

Praziomek (dubbing)

Termin od 18 kwietnia 2019 do 25 kwietnia 2019

Miejsce OH Kino Wrocław

Zobacz

Wprawdzie mit Yeti naukowcy obalili, ale Wielka Stopa i tak wciąż fascynuje filmowców. Zwłaszcza że gigantycznego wzrostu praprzodek to wdzięczny temat do opowieści, a główny bohater, poszukiwacz przygód sir Lionel Frost niczego tak bardzo nie pragnie, jak być w centrum uwagi. Kiedy pojawia się w towarzystwie dużego, włochatego stwora, można być pewnym, że wzbudzi spore zainteresowanie i zazdrość.

Avengers: Koniec gry

Avengers: Koniec gry

Avengers: Koniec gry

Termin od 24 kwietnia 2019 do 25 kwietnia 2019

Miejsce Cinema City Korona

Zobacz

Marvel znowu w grze za sprawą Avengersów, którzy za oceanem już wzbudza wielkie zainteresowanie, choć premierę Amerykanie mają dzień później od Polaków. A w filmie plejada znanych już postaci od Iron Mana poprzez Kapitana Amerykę, Thora, Kapitan Marvel, Czarną Wdowę po Spidermana, Hulka, Ant-Mana i Czarną Panterę. Trailer przygotowuje na niełatwe czasy dla superbohaterów, ale jednocześnie widać, że pewnie jak zwykle kłopoty uda się pokonać. Zgłoś uwagę