Premiery kinowe od 15 lutego

Dwa filmy grozy, wyczekiwana trzecia odsłona „Jak wytresować smoka” i subtelna opowieść o czeskiej rodzinie w czasie II wojny. Od piątku do wrocławskich kin wchodzą cztery nowości. 

  • Kadr z filmu „Jak wytresować smoka”


1. Jak wytresować smoka 3

Jak wytresować smoka 3 (dubbing)

Jak wytresować smoka 3 (dubbing)

Termin od 15 lutego 2019 do 21 lutego 2019

Miejsce Cinema City Korona

 
Hit wyczekiwany przez fanów. Poprzednie części zebrały rekordową widownię (która zapłaciła za bilety ponad miliard dolarów).  Witamy (ponownie!) w krainie wikingów i dzikich smoków! Kolejne szalone przygody Czkawki, Nocnej Furii, Szczerbatka i innych postaci z przebojowej serii filmów animowanych „Jak wytresować smoka”.

2. Prodigy. Opętany

Prodigy. Opętany

Prodigy. Opętany

Termin od 15 lutego 2019 do 21 lutego 2019

Miejsce Cinema City Wroclavia

Zobacz

Ośmioletni chłopiec dziwnie się zachowuje, co wzbudza podejrzenia matki. Rzecz może dotyczyć ingerencji w ciało chłopca sił nadprzyrodzonych. Wizyta u psychologa rozpoczyna proces analizy i wyjaśniania, dlaczego chłopca nawiedził zły duch. Klucza do historii opętania trzeba szukać w przeszłości. Rzecz zrealizowana z rozmachem, w sam raz dla tych, którzy lubią się czasem w kinie wystraszyć.

3. Zakon Świętej Agaty

Zakon Świętej Agaty

Zakon Świętej Agaty

Termin od 15 lutego 2019 do 21 lutego 2019

Miejsce Cinema City Korona

Zobacz

Temat to jeden z filmowych klasyków, czyli bohaterki–siostry zakonne pokazane, delikatnie mówiąc, w niezbyt korzystnym świetle. Wyspecjalizowany w reżyserowaniu kolejnych części „Piły” Darren Lynn Bousman akcję horroru w klasztorze w Georgii, do którego trafia właśnie spodziewająca się dziecka Mary. Licząc na to, że spokojnie doczeka rozwiązania za bezpiecznymi murami nie spodziewa się, że czeka ją prawdziwy horror, a siostry, jak nietrudno się domyślić, początkowo miłe i pomocne, z czasem staną się prawdziwie niebezpieczne.

4. Ogród rodzinny. Przyjaciel

Ogród rodzinny. Przyjaciel

Ogród rodzinny. Przyjaciel

Termin od 15 lutego 2019 do 21 lutego 2019

Miejsce Kino Nowe Horyzonty

Zobacz

Czesi potrafią nie tylko dobrze bawić widzów swoim kinem, kręcą też sporo znakomitych, ale bardzo subtelnych filmów. Jednym z nich jest pierwsza część trylogii „Ogród rodzinny”, która odsłania losy trzech sióstr Vilmy, Eli i Bedřiški, które z rodzinami mieszkają w Pradze. Kiedy ich mężowie trafiają do obozów koncentracyjnych za działalność konspiracyjną kobietami opiekuje się Jiří, lekarz i przyjaciel jednego z uwięzionych. Bezinteresowna pomoc jest bezcenna w trudnych czasach, ale między jedną z sióstr a Jirzim stopniowo rodzi się miłość.Zgłoś uwagę