Powracają atrakcje przy Hali Stulecia

Strefa gastro przy Iglicy oraz giełda staroci – to pierwsze z atrakcji, z jakich po długiej przerwie spowodowanej pandemia koronawirusa, będą mogli, bądź już mogą korzystać osoby spacerujące w rejonie Hali Stulecia. Wkrótce będzie ich jeszcze więcej.


Strefa gastro

Kompleks Hali Stulecia z weekendu na weekend przyciąga coraz więcej spacerowiczów. Specjalnie dla nich otwarta została Strefa Gastro. Od czwartku do niedzieli (w godzinach 12:00-21:00) można tam skorzystać z oferty trzech foodtrucków ( w tym Souvlaki Greek Truck, Pasibusa i Tarczyńskiego). Dostępny jest również pojazd, z którego napoje serwuje Browar Profesja, jak i miejsce z lodami rzemieślniczymi Krasnolód. Poza tym własny, mobilny punkt z kawą, herbatą, napojami, przekąskami i słodkościami przygotowała także Hala Stulecia.

– W punktach gastronomicznych przestrzegany jest reżim sanitarny w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa zarówno pracownikom, jak i gościom. Serdecznie wszystkich zapraszamy –  mówi Anna Worsztynowicz, rzecznik prasowy Hali Stulecia.

Giełda staroci

W weekend powraca także tradycyjna giełda staroci, która od lat skupia miłośników antyków i starych przedmiotów nie tylko z Wrocławia, ale i z całej Polski. Tu również będą przestrzegane wszelkie zasady bezpieczeństwa.

– Każdy z wystawców będzie w jednorazowych rękawiczkach. Będzie też zobowiązany do czyszczenia swojego stanowiska oraz udostępnienia klientom płynu do dezynfekcji rąk – mówi Piotr Muszyński, organizator targów. – Mamy tylko nadzieje, że pogoda nie pokrzyżuje nam planów – dodaje.

Targi Staroci „Pod Iglicą”

Targi Staroci „Pod Iglicą”

Giełdy / W plenerze / Targi
Termin od 30 maja 2020 do 31 maja 2020

Miejsce Giełda staroci pod Iglicą

Zobacz

W najbliższych tygodniach planowana jest kolejna rozbudowa strefy gastro wokół Hali Stulecia oraz uruchomienie nowych atrakcji dla zwiedzających. Zgłoś uwagę