Powieści na walentynki od Publicat S.A. [ZAKOŃCZONY]

Publicat S.A. i jego wydawnictwa – Dolnośląskie oraz Książnica obsypało Was prezentami na walentynki. Do wygrania są powieści z serduszkiem Jenny Evans Welch i Beaty Majewskiej.

Konkurs trwa do 14 lutego do 15.00.


Do wygrania są wspaniałe książki od Wydawnictwa Dolnośląskiego:

1 komplet książek Jenny Evans Welch 

  • Love & Gelato (Lina wyruszyła do Włoch tylko po to, by wypełnić wolę umierającej mamy i poznać swego ojca. Cóż to jednak za ojciec, skoro nie było go w jej życiu przez szesnaście lat! Dziewczyna marzy tylko o jednym – o powrocie do USA. Niespodziewanie w jej ręce trafia pamiętnik mamy i Lina zaczyna odkrywać magiczny świat romansów, włoskich dzieł sztuki i sekretnych kulinarnych receptur…)
  • Love & Luck (Wbrew wcześniejszym planom, a nawet własnej woli, Addie – zainspirowana przewodnikiem Irlandia dla złamanych serc – wyrusza na wyprawę po Szmaragdowej Wyspie, małym autem razem z bratem Ianem i jego irlandzkim kumplem Rowanem. Czy podróż przez zielone wzgórza, omszałe zamczyska i baśniowe lasy zagoi poranione serce?)

4 powieści Beaty Majewskiej

  • Konkurs na żonę (Młody prawnik z Krakowa, Hugo Hajdukiewicz, planuje jak najszybciej zmienić stan cywilny. Założenie rodziny przed trzydziestymi urodzinami to warunek narzucony mu w testamencie przez wuja. W poszukiwaniu idealnej kandydatki pomysłowy biznesmen wprowadza w życie plan „Żona”. Wkrótce poznaje młodziutką, nieśmiałą studentkę.)
  • Bilet do szczęścia (Łucja, zakochana bez pamięci w młodym prawniku z Krakowa, przeżywa szok, gdy dowiaduje się, że mężczyzna ją uwiódł, aby odziedziczyć spadek. Czuje się oszukana i wykorzystana, a na dodatek jest w ciąży.)
  • Zdążyć z miłością (Trzydziestoletnia Olga jest kobietą wykształconą, majętną i atrakcyjną. Zmagając się z życiowymi problemami – chorobą i miłosnymi niepowodzeniami – stara się nie okazywać uczuć. Ale to tylko gra pozorów. Kiedy poznaje Kamila, samotnego ojca ośmioletniej Faustyny i czteroletniego Maksia, niespodziewanie odkrywa miłość. Zakochuje się w mężczyźnie z wzajemnością.)
  • 2 egzemplarze Zapisane w chmurze (Małżeństwo Magdy znalazło się na równi pochyłej – narcystyczny i wiecznie zajęty mąż już od dłuższego czasu nie zważa na jej potrzeby. Zbuntowana kobieta decyduje się na samodzielną wyprawę wakacyjną do Rumunii. Na miejscu okazuje się, że wynajęta przewodniczka Julia to przystojny młodzieniec o imieniu Iulian.)

Jak wygrać książki

Trzeba do czwartku 14 grudnia do 15.00 przysłać do nas formularz konkursowy wpisując do niego swoje imię, nazisko i telefon kontaktowy oraz odpowiadając na pytanie:

-W jakim włoski mieście Jenna Evans Welch spędziła licealne lata?Zgłoś uwagę