Potańcówki we Wrocławiu

Sezon wakacyjny obrodził we Wrocławiu w potańcówki. Do tych regularnie organizowanych w Capitolu dołączają nowe, często osiedlowe wydarzenia w plenerze. W najbliższym czasie tańce zaplanowano na Brochowie, w parku przy ul. Sztabowej oraz w Imparcie. Sprawdźcie, gdzie we Wrocławiu można potańczyć.


Brochów zaprasza do tańca

Sąsiedzka potańcówka na Brochowie organizowana jest w ramach projektu Sąsiadujemy. W sobotę, 28 lipca, na podwórku przy ul. 3 Maja 12 stanie długi stół, który wypełnią przygotowane przez mieszkańców potrawy. 

Ważnym elementem wieczoru będzie koncert muzyki romskiej.

Sąsiadujemy na Brochowie: potańcówka

Sąsiadujemy na Brochowie: potańcówka

Wydarzenie kinowe / Eventy / W plenerze / Dla dzieci / Warsztaty / Akcje społeczne / Dla wszystkich
Termin od 28 lipca 2018 do 31 sierpnia 2018

Miejsce Park Brochowski

Zobacz

Jak za dawnych lat

Rada Osiedla Powstańców Śląskich zaprasza mieszkańców na pierwsze wydarzenie z cyklu „Historie nieoczywiste”. Jako parkiet posłuży przedwojenna płyta taneczna - jedna z nielicznych dostrzegalnych pamiątek po dawnej świetności tego miejsca.

Wieczorna potańcówka w parku przy ul. Sztabowej

Wieczorna potańcówka w parku przy ul. Sztabowej

Eventy / Widowisko / Dla wszystkich
Termin 29 lipca 2018 18:00

Miejsce Park przy ul. Sztabowej 62-66

Zobacz

Potańcówki w Capitolu

W sierpniu po raz kolejny ruszają sobotnie potańcówki przy muzyce na żywo. Goście bawią się do popularnych szlagierów wykonywanych przez aktorów Capitolu. Spotkani cieszą się sporym powodzeniem.

W sierpniu zaplanowano trzy wieczory z tańcem.

Potańcówki w Capitolu

Potańcówki w Capitolu

Eventy / Dla seniorów / Dla rodziców / Dla wszystkich
Termin od 11 sierpnia 2018 do 25 sierpnia 2018

Miejsce Podwórko Teatru Muzycznego Capitol

Zobacz

Balety w Imparcie

Do tańca zaprasza tez Impart, który w sierpniu po raz pierwszy organizuje „Balety w Imparcie”. Pierwsza odsłona to letnia, swingowa potańcówka na Placu Społecznym.

Trzydniowa impreza rozpocznie się w piątek o 17.00 taneczną rozgrzewką w klimatach electro-swingowych.

„Balety w Imparcie”

„Balety w Imparcie”

Eventy / W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 10 sierpnia 2018 17:00 do 12 sierpnia 2018 14:00

Miejsce Plac Społeczny

Zobacz

- Zachęcamy także do przygotowania vintage stylizacji, które podkręcą oldschoolowy klimat imprezy, a przede wszystkim do śmiałego korzystania z parkietu, nawet jeśli nie umiecie tańczyć. Kilka podstawowych kroków nauczymy każdego – zachęca Joanna Margolt, jedna z organizatorek wydarzenia.

Kolejną odsłonę - w której będzie można zmierzyć się z tangiem - zaplanowano na 27 października, już we wnętrzach Impartu.  – Jesteśmy przekonani, że tak jak świetnie odświeżana ostatnio muzyka retro, tak również różne style tańca - od rock’n’rolla przez tango aż do oberków, polek, mazurków czy kujawiaków domagają się przypomnienia. Dlatego zaplanowaliśmy dla nich miejsce w naszym całorocznym programie – tłumaczy Marek Gluziński.Zgłoś uwagę