Okręg nr 1 |
Miasto Wrocław |
Liczba wyborców: 478627 |
Liczba mandatów: 8 |
Komitety które zarejestrowały listy: 11 |
Kandydatów ze wszystkich list: 109 |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
BOBOWIEC Michał Andrzej |
47 |
Wrocław |
2 |
ZDROJEWSKA Ewa Anna |
39 |
Wisznia Mała |
3 |
WRÓBLEWSKI Paweł Leszek |
54 |
Wrocław |
4 |
MACAŁA Henryk Jan |
66 |
Wrocław |
5 |
KACZMARZYK-JANCZAK Elżbieta Zofia |
54 |
Gajków |
6 |
CZAPIEWSKI Edward |
72 |
Wrocław |
7 |
RYLOKOWSKA-MACIĄŻEK Marta |
37 |
Wrocław |
8 |
RUSINOWSKA-KOLLEK Barbara Daniela |
62 |
Wrocław |
9 |
NOWAKOWSKI Michał Krzysztof |
35 |
Wrocław |
10 |
RZEWUSKA Ewa Maria |
81 |
Wrocław |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
SOCHA Jan |
63 |
Wrocław |
2 |
BARTOSZEWICZ Urszula Agnieszka |
37 |
Wrocław |
3 |
CHUDY Stanisław Grzegorz |
56 |
Wrocław |
4 |
JAWORSKA Teresa Łucja |
70 |
Wrocław |
5 |
LECH Dominika Maria |
24 |
Wrocław |
6 |
RÓŻYCKI Dariusz Andrzej |
50 |
Wrocław |
7 |
MAJKUT-POLAŃSKA Anna |
41 |
Wrocław |
8 |
JĘCZMIEŃ Jacek |
31 |
Wrocław |
9 |
KOŚCIUKIEWICZ Adam Zenon |
33 |
Wrocław |
10 |
KŁYS Zbigniew Marian |
65 |
Wrocław |
Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
RUSINEK Mariusz Jerzy |
45 |
Wrocław |
2 |
GAŁĘCKA Jadwiga |
64 |
Wrocław |
3 |
HAŁUSZCZAK Wojciech |
67 |
Wrocław |
4 |
PIOTROWSKA-MARCHEWA Monika Natalia |
43 |
Wrocław |
5 |
TRYCZYK Mirosław Andrzej |
41 |
Wrocław |
6 |
CZEKALSKA Katarzyna Agnieszka |
39 |
Wrocław |
7 |
SŁOBODZIAN Maciej Piotr |
22 |
Wrocław |
8 |
SZCZODROWSKA Sandra Anna |
26 |
Wrocław |
9 |
GAŁUSZEWSKA Małgorzata Izabela |
60 |
Wrocław |
10 |
KUBICKI Krzysztof Andrzej |
40 |
Wrocław |
Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
ŁAPIŃSKI Marek |
47 |
Trzebnica |
2 |
PIASECKA Magdalena |
37 |
Wrocław |
3 |
ROMAN Grzegorz Czesław |
59 |
Siechnice |
4 |
WŁODARCZYK Monika |
44 |
Wrocław |
5 |
STASZEWSKI Waldemar Zbigniew |
59 |
Wrocław |
6 |
BALICKA Barbara Zofia |
18 |
Wrocław |
7 |
STANIÓW Katarzyna |
67 |
Wrocław |
8 |
RUSIN Anna Zofia |
60 |
Wrocław |
9 |
CYBULSKI Leszek |
44 |
Wrocław |
10 |
WOJTERA Marcin |
25 |
Wrocław |
Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
SIKORA Arkadiusz |
45 |
Oleśnica |
2 |
MIZA Agnieszka Joanna |
41 |
Wrocław |
3 |
PERTEK Piotr Paweł |
58 |
Wrocław |
4 |
KLĄSKAŁA Andrzej |
63 |
Wrocław |
5 |
LANGE Grażyna Krystyna |
67 |
Wrocław |
6 |
UFNALSKA Wanda |
67 |
Wrocław |
7 |
TRELA Helena |
63 |
Wrocław |
8 |
SEREDYŃSKA-TARGOSZ Janina Wanda |
62 |
Wrocław |
9 |
KLARECKI Krzysztof Bronisław |
65 |
Wrocław |
10 |
MIROWSKI Dawid Jan |
34 |
Wrocław |
Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
DZIEMIANOWICZ-BĄK Agnieszka Ewa |
34 |
Chwalisław |
2 |
AUGUSTYŃSKI Iwo Piotr |
41 |
Wrocław |
3 |
LIS Zuzanna Elżbieta |
25 |
Wrocław |
4 |
CHUDY Filip |
25 |
Wrocław |
5 |
DĄBROWSKA Katarzyna |
29 |
Wrocław |
6 |
SIECZKOWSKI Filip Krzysztof |
33 |
Wrocław |
7 |
KRAJEWSKA Katarzyna Monika |
37 |
Wrocław |
8 |
LA FONTAINE Matthew Aaron |
38 |
Wrocław |
9 |
KRÓL Agnieszka |
28 |
Wrocław |
10 |
BROKOS Michał Stanisław |
31 |
Wrocław |
Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
ZAPOTOCZNY Stanisław Józef |
49 |
Wrocław |
2 |
TUDUJ Krzysztof |
37 |
Prężyce |
3 |
PREIS Adrian |
30 |
Wrocław |
4 |
MAJ Natalia Monika |
31 |
Wrocław |
5 |
LUDKOWSKI Piotr |
34 |
Wrocław |
6 |
WOŹNICA Emilia Bianka |
29 |
Wrocław |
7 |
BRZEZIŃSKA Katarzyna Maria |
34 |
Smolec |
8 |
SZNAJDER-TROSKA Grażyna Teresa |
58 |
Wrocław |
9 |
GWIS Marcin |
35 |
Wrocław |
Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
CHARYTONIUK Gracjan |
39 |
Wrocław |
2 |
LITWIN Ewa Grażyna |
58 |
Wilczyce |
3 |
OLSZEWSKA Małgorzata |
53 |
Wysoka |
4 |
BOGDAŁ Konrad Bogdan |
37 |
Siechnice |
5 |
ZWIERZ Krystyna Wanda |
63 |
Wrocław |
6 |
TOMASZEWICZ Adriana Beata |
34 |
Iwiny |
7 |
CALIŃSKI Tadeusz |
60 |
Wrocław |
8 |
SIDERI Aleksandra Panajota |
24 |
Wrocław |
9 |
KLOCH Alicja |
50 |
Dobrzykowice |
10 |
GWARDYŃSKI Michał Sebastian |
19 |
Wrocław |
Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
PRZYSTAWA Paweł Marian |
31 |
Wrocław |
2 |
MARKOWSKI Marcin Łukasz |
37 |
Wrocław |
3 |
PASZKOWSKI Aleks Patryk |
22 |
Wrocław |
4 |
RYNKOWSKI Adam Roman |
38 |
Wrocław |
5 |
KACPERSKI Jacek |
35 |
Wrocław |
6 |
NOWAKOWSKA Dorota Barbara |
58 |
Wrocław |
7 |
KURZĘPA Adrianna Julita |
25 |
Legnica |
8 |
GRZELAK Danuta Zofia |
34 |
Wrocław |
9 |
MIKUŁA Jolanta |
26 |
Wrocław |
10 |
MALICKI Jakub Edward |
27 |
Wrocław |
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
JAROCH Andrzej Stanisław |
70 |
Wrocław |
2 |
KRZYŻANOWSKI Marcin Rafał |
39 |
Wrocław |
3 |
JÓŹWIAK Ireneusz Józef |
67 |
Wrocław |
4 |
GŁOWACZ Władysława Barbara |
57 |
Wrocław |
5 |
CALIŃSKA-MAYER Małgorzata Maria |
66 |
Wrocław |
6 |
BURZYŃSKA Łucja Barbara |
69 |
Wrocław |
7 |
DULSKA Irena |
62 |
Wrocław |
8 |
MICHALSKI Łukasz Jan |
40 |
Wrocław |
9 |
SCHILDHOFF Damian |
31 |
Wrocław |
10 |
MOLENDA Małgorzata |
37 |
Wrocław |
Lista nr 11- KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
BEDNARSKA-CHABOWSKA Dorota Iwona |
57 |
Wrocław |
2 |
RYBAK Mirosław Eugeniusz |
58 |
Wrocław |
3 |
MĄCZYŃSKA-ŻALIK Anna Maria |
49 |
Wrocław |
4 |
PALCEWICZ Mariola Beata |
54 |
Wrocław |
5 |
BRZEŹNY Jan |
67 |
Wrocław |
6 |
KOWALSKA-PANEK Ewa Maria |
37 |
Wrocław |
7 |
LEBIEDZIŃSKI Aleksander Edmund |
68 |
Wrocław |
8 |
SUKIENNIK Piotr |
60 |
Wrocław |
9 |
OLSZEWSKI Waldemar Piotr |
54 |
Wrocław |
Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z DUTKIEWICZEM DLA DOLNEGO ŚLĄSKA
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
HUSKOWSKI Stanisław Tadeusz |
65 |
Wrocław |
2 |
ZAWADA Adam Władysław |
34 |
Wrocław |
3 |
ZAWARTKO Maria Dorota |
57 |
Wrocław |
4 |
GAWROŃSKI Jacek Bolesław |
57 |
Wrocław |
5 |
ZEGAN Maciej Adam |
43 |
Wrocław |
6 |
LISIEWICZ-JAKUBASZKO Justyna Bogumiła |
58 |
Wrocław |
7 |
MŁODZIŃSKA Marcelina |
29 |
Wrocław |
8 |
KWIATKOWSKA-KORCZAK Janina |
91 |
Wrocław |
9 |
DROŻDŻYŃSKI Janusz |
85 |
Wrocław |
10 |
ŁOPATKA Mirosław Mieczysław |
41 |
Wrocław |