Koniec sprzedaży biletów na mecz Polska - Nigeria

Nie ma już biletów na mecz Polska - Nigeria, który odbędzie się w piątek 23 marca 2018 r. na Stadionie Wrocław. Wszystkie wejściówki zostały wyprzedane.

  • Pod koniec lutego ruszy otwarta sprzedaż biletów na mecz Polska - Nigeria, który 23 marca 2018 r. odbędzie się na Stadionie Wrocław

    Pod koniec lutego ruszy otwarta sprzedaż biletów na mecz Polska - Nigeria, który 23 marca 2018 r. odbędzie się na Stadionie Wrocław


Oficjalna sprzedaż biletów otwarta dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęła się we wtorek 27 lutego. Wcześniej, od 20 lutego wejściówki mogli nabyć wyłącznie posiadacze kart kibica. Bilety mogliśmy kupić jedynie przez internet za pośrednictwem strony PZPN.

Polska vs. Nigeria

Polska vs. Nigeria

Wydarzenia sportowe / W plenerze
Termin 23 marca 2018 20:45

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz

We Wrocławiu początek przygotowań do mundialu w Rosji

Spotkanie Polski z Nigerią rozpocznie cykl przygotowań zespołu Adama Nawałki przed mistrzostwami świata, które na przełomie czerwca i lipca odbędą się w Rosji. Ostatni raz we Wrocławiu nasi kadrowicze gościli w listopadzie 2016 r. W meczu towarzyskim ze Słowenią Polacy zremisowali 1:1.

W piątek, 23 marca 2018 r. po blisko półtora roku od tamtego spotkania reprezentacja Polski w starciu z rywalem z Afryki postawi pierwszy krok na ostatniej prostej w przygotowaniach przed mundialem. W czerwcu Robert Lewandowski i spółka w grupie H mistrzostw świata zmierzą się odpowiednio z Senegalem, Kolumbią oraz z Japonią. I właśnie w jak najlepszym przygotowaniu do premierowego spotkania w tym turnieju przeciwko „Lwom Terangi”, ma przyczynić się marcowy mecz z Nigeryjczykami.

Reprezentacja Polski przez kilka dni we Wrocławiu.

Cztery dni później, 27 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie Polska podejmie Koreę Południową, która gra w zbliżony sposób do innego grupowego rywala – Japonii.

Jak dojechać na stadion? Kiedy otwarcie bram?

Na stadion dojedziemy m.in. liniami tramwajowymi 3, 10, 20, 31 lub autobusowymi (103, 128). Dodatkowo MPK uruchomi specjalne linie, które będą kursować przed i po meczu. Do korzystania z komunikacji specjalnej w dniu meczu będzie uprawniać bilet na spotkanie Polska – Nigeria. Otwarcie bram stadionu nastąpi o godzinie 18.45.

Parkingi przy Stadionie Wrocław

Dla kibiców, którzy na mecz chcą dojechać samochodem, prezentujemy ceny i lokalizacje parkingów podczas meczu Polska - Nigeria.

Ceny i lokalizacje parkingów przy Stadionie Wrocław podczas meczu Polska - NigeriaZgłoś uwagę