Podwójne zaproszenia do Kina Helios [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 22 kwietnia do 9.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na filmy z cyklu „Kosmoloty” w kinach Helios Magnolia i Helios Bielany 24 kwietnia o 10.30.

Dla wszystkich małych kinomanów zaprezentowane zostaną filmy:

  • Piąte koło u wozu
  • Lecieć z wiatrem
  • Być jak Orzeł
  • W oku cyklonu
  • Wielkie porządki
  • Tajemnica mapy Marsa

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Każde z dzieci może także wziąć udział w nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będą rozwiązywane zagadki, a najmłodsi poznają ciekawostki i wezmą udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci.
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności!

Aby wygrać dwa podwójne zaproszenia na poranek „Kosmoloty” w Heliosach Magnolia i Bielany trzeba do 22 kwietnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, czym są tytułowe Kosmoloty?  

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę