Piękny jubileusz byłego trenera Śląska Wrocław

Były trener piłkarskiego Śląska Wrocław, Romuald Szukiełowicz, obchodził niedawno piękny jubileusz – 50. rocznicę ślubu ze swoją żoną Bożeną. Doświadczony szkoleniowiec z małżonką gościli w Ratuszu, gdzie odebrali gratulacje od prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.

  • fot. Krystyna Pączkowska (www.slaskwroclaw.pl)

    fot. Krystyna Pączkowska (www.slaskwroclaw.pl)


Romuald Szukiełowicz w dolnośląskim środowisku piłkarskim jest doskonale znaną postacią. Jako piłkarz występował m.in. w Śląsku i Odrze Wrocław, z kolei w karierze trenerskiej także prowadził WKS (trzykrotnie – od 1 stycznia 1989 do 31 maja 1991, od 24 sierpnia 1995 do 21 kwietnia 1996 i od 7 grudnia 2015 do 9 marca 2016), ale również wiele innych drużyn z regionu – Górnika Polkowice, Motobi Kąty Wrocławskie, Moto Jelcz Oławę czy Pafawag Wrocław. Był także szkoleniowcem m.in. Pogoni Szczecin, Lecha Poznań, Zagłębia Sosnowiec i Lechii/Polonii Gdańsk.

Spotkanie z prezydentem z inicjatywy córek

– Pani Bożena i pan Romuald niedawno obchodzili piękną rocznicę 50 lat małżeństwa. Córki wymyśliły, że to dobra okazja, aby się spotkać. I tak też się stało. Podczas wizyty towarzyszył nam Wrocek. Jeszcze raz z okazji jubileuszu składam najlepsze życzenia! – przekazał prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Gratulujemy i życzymy co najmniej kolejnych pięćdziesięciu lat wspólnego życia!Zgłoś uwagę