Światowe Igrzyska Sportowe 2017

Piąte głosowanie na maskotkę igrzysk!

Głosuj na projekt maskotki The World Games 2017

Przypomnijmy. Zespoły projektowe złożone z osób w wieku od 9 do 19 lat tworzą swoją wizję maskotki 10. Światowych Igrzysk Sportowych.

W ramach serwisu www.wroclaw.pl trwa głosowanie na pracę miesiąca MAJA.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - do wygrania jest sprzęt sportowy do uprawiania dyscyplin The World Games, a w wielkim finale wyjazdy na imprezy sportowe rangi mistrzostw Europy i świata!

Zagłosuj na pracę, która najbardziej Ci się podoba. Praca z największa liczbą głosów automatycznie będzie walczyć w wielkim finale.

Sprawdź ostatnie wyniki głosowania:  Wyniki kwietniowej sondy na maskotkę TWG 2017.

Przejdź do głosowania na maskotkę The World Games 2017

Przypomnijmy, że autorami wszystkich prac są dzieci i młodzież.

 

Komunikat organizatora (The World Games 2017):

Dziękujemy za niesłabnące zainteresowanie konkursem na projekt maskotki TheWorld Games 2017. W maju otrzymaliśmy ponad 200 prac. Niestety, wiele z nich nie spełniło warunków formalnych. Zabrakło dokumentów, które są niezbędne do zgłoszenia pracy do konkursu.

Spośród tych, które spełniły warunki, Organizator dokonał wyboru 30 prac. Przypomnijmy, że nawet jeśli praca nie znalazła się w sondzie miesiąca, nadal bierze udział w konkursie! We wrześniu Jury wybierze finałowe projekty spośród WSZYSTKICH NADESŁANYCH PRAC, oczywiście spełniających wymogi formalne.

Zapraszamy do głosowania i nadsyłania prac!Zgłoś uwagę