Panthers Wrocław zmierzą się z Seahawks Gdynia

Wrocławskie Pantery awansowały do X Superfinału Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego, który odbędzie się 11 lipca w Stolicy Dolnego Śląska. W finale Pantery zagrają z Seahawks Gdynia.


Już w sobotę 11 lipca na Stadionie Wrocław miejscowi Panthers zagrają z Seahawks Gdynia w X SuperFinale Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Tym samym dla Panter będzie to okazja do rewanżu za przegrany zeszłoroczny finał… w Gdyni.

W sobotnim spotkaniu półfinałowym Panthers pokonali Warsaw Eagles 42:9 i kontynuują swoją niesamowitą zwycięską passę. Dla zespołu trenera Nicka Johansena była to już jedenasta wygrana w tym sezonie w jedenastu rozegranych spotkaniach. W niedzielę o miejsce w finale walczyli zawodnicy z broniącego tytułu Seahawks Gdynia i Lowlanders Białystok. Gdynianie okazali się być zdecydowanie mocniejsi.

Dojedź na stadion za darmo komunikacją 

Kto zdobędzie mistrzostwo – zawodnicy z Wrocławia czy Gdyni? Okaże się już 11 lipca na wrocławskim stadionie miejskim. Będzie to już dziesiąte spotkanie finałowe wzorowane na SuperBowl ligi NFL. Dla Panter to doskonałą okazja, aby na swoim terenie wziąć rewanż na Seahawks, którzy rok temu pokonali wrocławian w meczu o złoto.

Kto jest faworytem tego spotkania? Wydaje się, że Panthers, którzy przeszli sezon bez porażki, w meczach z najgroźniejszym rywalem byli bardzo zdeterminowani i wygrali dwukrotnie. Najpierw w Gdyni Panthers schodzili z murawy zdobywając 33 punkty i nie tracąc ani jednego, a we Wrocławiu już w drugiej kwarcie miejscowi wygrywali 21:0.

Dziesiąty Superfinał PLFA odbędzie się już 11 lipca na Stadionie Miejskim

X SuperFinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego

  • 15:00 start sportowego miasteczka The World Games 2017
  • 19:30 rozpoczęcie meczu

Ceny biletów rozpoczynają się od 20 PLN. Dodatkowo, dla rodzin oraz zorganizowanych grup przygotowana jest 20% zniżka.

Bilety można kupić za pośrednictwem stron internetowych www.bilety.plfa.pl, www.eventim.pl i www.kupbilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, takich jak salony Empik, STS etc.

Zachecamy także do udziału w naszym konkursie. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zgłoś uwagę