Panthers Wrocław i Barons Wrocław rekrutują do grup młodzieżowych

Futboliści amerykańscy Panthers Wrocław i baseballiści Barons Wrocław poszukują kandydatów do gry w swoich dziecięcych i młodzieżowych sekcjach. Każdy pasjonat sportu może spróbować sił w otwartych treningach, a najlepsi będą mogli liczyć na profesjonalne zajęcia pod okiem renomowanych szkoleniowców.


Panthers Wrocław zapraszają wszystkich chętnych chłopców w wieku 8-12 lat na treningi sekcji Panthers Minis. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego trenera Damiana Kwiatkowskiego, który dba o bezpieczeństwo chłopców, wprowadzając ich w świat futbolu amerykańskiego. Najbliższy trening Panthers Minis, na którym każdy będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności, odbędzie się już w środę, 25 września, na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Zajęcia Panthers Minis to:

  • doskonały początek przygody ze sportem,
  • bezkontaktowa odmiana futbolu amerykańskiego,
  • treningi ogólnorozwojowe,
  • wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy,
  • zajęcia z elementami języka angielskiego.
Nabór trwa także do sekcji Panthers Junior, gdzie mogą zgłaszać się chłopcy urodzeni w latach 2002-2006. Otwarty trening na Stadionie Olimpijskim zaplanowano na 3 października na godzinę 17.00, a aby wziąć w nim udział, należy wypełnić stosowny formularz, który można znaleźć TUTAJ.
 
W obu przypadkach organizatorzy proszą o zabranie ze sobą na zajęcia butów i stroju sportowego. W razie pytań, należy je kierować w formie mailowej na adres karolina@pantherswroclaw.com lub telefonicznie pod numerem 602 504 382. 

Dołącz do Barons Wrocław

Także baseballiści zachęcają do dołączenia do swoich grup młodzieżowych. Zajęcia dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2008-2009 i młodszych odbywają się co poniedziałek, w godzinach 17.30-19.00, na Wrocławskiej Arenie Sportu, przy ulicy Niepodległości 6.

– Zapraszamy na treningi prowadzone przez profesjonalnego szkoleniowca Jarona Dorchineza, który przyleciał do nas prosto z Denver. Zajęcia odbywają się co poniedziałek, na naszych pięknych i nowo wybudowanych boiskach baseballowych – mówią przedstawiciele Barons Wrocław.

fot. Barons Wrocław

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 505 139 278.Zgłoś uwagę