Olimpiada Teatralna Projekt: Matka

Oddamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl Projekt: Matka (11 listopada o godz. 21:00 oraz 12 listopada o godz. 17:00) w Teatrze Polskim, Scena na Świebodzkim.

  • fot. Piotr Nykowski


To przewrotne i pełne ironii przedstawienie podejmujące temat macierzyństwa jako doświadczenia ekstremalnego. To opowieść o młodych matkach odkrywających jasne i ciemne strony macierzyństwa, historia ich zmagań z sobą i oczekiwaniami społecznymi. Czy dobra, kochająca mama może sobie pozwolić na chwile słabości? Wszystko to opowiedziane jest w zaskakujący, zabawny, nieoczywisty sposób. Przedstawienie powstało na podstawie blogów matek oraz doświadczeń aktorek.

Jak grać? 

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaka będzie to odpowiedź młodych ojców na Projekt: Matka? Odpowiedź wpisujemy w formularz kontaktowy, podajemy imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy i dzień, w którym chcemy wybrać się na spektakl (11 listopada albo 12 listopada). Wygrywa 5 osoba z każdej godziny. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie, jak odebrać zaproszenia. Konkurs trwa do czwartku, 10 listopada, do godz. 12.00.Zgłoś uwagę