Nick Vujicic na Odnowienie Festival 2019

Od 30 maja do 2 czerwca na wrocławian czeka szereg darmowych koncertów, warsztatów, wykładów i spotkań organizowanych przez lokalne wspólnoty i organizacje chrześcijańskie. Główne wydarzenia w ramach festiwalu odbędą się na Wyspie Słodowej i Stadionie Wrocław, gdzie w ramach wielkiego finału zaplanowano spotkanie z Nickiem Vujiciciem, znanym na całym świecie ewangelizatorem i mówcą motywacyjnym.


Odnowienie Festival

to już trzecia edycja imprezy organizowanej przez Wrocławskie Przymierze Pastorów oraz wspólnoty i organizacje chrześcijańskie, która ma na celu umocnienie jedności bez barier i budowanie porozumienia między ludźmi ponad wszelkimi podziałami w oparciu o wartości chrześcijańskie.

Festiwal, w ramach którego zaplanowano szereg atrakcji dla mieszkańców miasta, został objęty honorowym patronatem prezydenta Wrocławia.

– Atrakcje w ramach Odnowienia Festival są bezpłatne i oczywiście skierowane do wszystkich mieszkańców miasta, niezależnie od wieku. Można nas znaleźć głównie w dwóch lokalizacjach. Na Wyspie Słodowej, którą w ramach Dnia Dziecka organizowanego wspólnie z WCRS-em opanuje strefa dziecięca, a także na Stadionie Wrocław, gdzie zaplanowano wielki finał – mówią organizatorzy wydarzenia. Ponadto, pozostałe wydarzenia odbywające się w ramach festiwalu będą rozsiane w różnych częściach miasta.

Odnowienie Festival 2019

Odnowienie Festival 2019

Termin od 30 maja 2019 do 2 czerwca 2019

Miejsce Wyspa Słodowa

Zobacz

30 maja - 1 czerwca atrakcje na Wyspie Słodowej

Od 30 maja do 1 czerwca na Wyspie Słodowej zlokalizowany zostanie specjalny namiot SFERA, gdzie na wrocławian będą czekać warsztaty, wystawa foto i sporo dobrej muzyki. Będzie także okazja do spotkań z niezwykle interesującymi i inspirującymi ludźmi.

Z kolei w samym Dniu Dziecka wyspa zmieni się w największy w mieście plac zabaw, wpisując się tym samym w jedną z atrakcji Miesiąca Rodziny organizowanego przez WCRS.

Dzień Dziecka na Wyspie Słodowej: Strefa Dzieci – Odnowienie Festival

Dzień Dziecka na Wyspie Słodowej: Strefa Dzieci – Odnowienie Festival

Eventy / W plenerze / Dla dzieci
Termin 1 czerwca 2019 od 11:00 do 19:00

Miejsce Wyspa Słodowa

Zobacz

Nick Vujicic – finałowa gwiazda festiwalu

Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu, jakim cieszyły się poprzednie wystąpienia Nicka Vujicicia w naszym kraju, organizatorzy festiwalu przygotowali aż 40 tysięcy darmowych wejściówek na niedzielny (2 czerwca) finał, który odbędzie się na Stadionie Wrocław. 

Czytaj też: 2 czerwca – „Odnowienie Festival” na Stadionie Wrocław dodatkowa komunikacja

Wejściówki

Na spotkanie z Nickiem Vujiciciem nie ma było biletów, ale bezpłatne wejściówki. Kto przegapił albo nie zdążył – ma jeszcze szansę na zaproszenia w naszym konkursie. Czytaj tutaj. 

Szczególną wagę przywiązano przy tym do tego, aby w wydarzeniu mogły wziąć udział osoby niepełnosprawne, dla których przygotowanych zostanie ponad 2 tysiące miejsce.

Nick Vujicic – Odnowienie Festival

Nick Vujicic – Odnowienie Festival

Termin 2 czerwca 2019 17:00

Miejsce Sala Stadion Wrocław

Zobacz

Nick Vujicic w wyniku choroby genetycznej urodził się bez rąk i nóg, ale ma za to doskonałe poczucie humoru, ogromną pasję do życia, piękną żonę i czwórkę dzieci. W dzieciństwie miał myśli samobójcze, borykał się z depresją, samotnością i brakiem nadziei, jednak w wieku 15 lat zmienił swoje podejście do życia.

Dzięki mądrości i zaangażowaniu swoich rodziców postanowił żyć pełną parą – mimo swoich fizycznych ograniczeń. Uwierzył, że z Bogiem może wszystko, a jego życie ma sens i cel. Dziś przemawia do milionów ludzi i pisze bestsellery.

– Podczas spotkania z Nickiem Vujciciem na Stadionie Wrocław odbędzie się kwesta, nad którą pieczę obejmie Bartłomiej Skrzyński, rzecznik Wrocławia ds. osób niepełnosprawnych. Zebrane środki zostaną przekazane na potrzeby mieszkańców miasta z różnego rodzaju niepełnosprawnościami – dodają organizatorzy festiwalu.

ODNOWIENIE FESTIVAL

To inicjatywa tworzona przez wiele różnych środowisk, również związanych z pracą na rzecz osób niepełnosprawnych. Rzecznikiem prasowym wydarzenia jest Sylwia Zarzycka, wielokrotnie nagradzana prezes Fundacji „Między Niebem a Ziemią”, która bardzo prężnie działa na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych i ich rodzin.Zgłoś uwagę