Na wrocławskie tory wyjedzie sportowy tramwaj

Przełom marca i kwietnia to niezwykle intensywny okres dla klubów sportowych. Jedni mieli rozpoczynać najważniejsza fazę sezonu, inni zaś dopiero inaugurować swoje rozgrywki. Koronawirus sparaliżował jednak zmagania sportowe właściwie na całym świecie, ale o tym, że wielki sport wróci do stolicy Dolnego Śląska, ma wrocławianom przypominać specjalny sportowy tramwaj.

  • fot. Gwardia Wrocław

    fot. Gwardia Wrocław


Tramwaj w barwach siatkarskiej Gwardii i Panthers Wrocław to efekt współpracy klubów z wrocławskim przewoźnikiem. Pierwszy wagon specjalnego składu dedykowany jest siatkarzom walczącym w Krispol 1. Lidze, natomiast drugi futbolowym mistrzom Polski.

fot. Gwardia Wrocław

fot. Gwardia Wrocław

– W sobotę mieliśmy rozgrywać swój pierwszy mecz w fazie play-off Krispol 1. Ligi. Niestety, plany się zmieniły i najprawdopodobniej zakończyliśmy już swój pierwszy sezon w projekcie Nowa Odsłona Gwardii. Nadal jednak chcemy przypominać wrocławianom, że wszyscy w tym mieście idziemy w jednym kierunku – podkreśla Łukasz Tobys, prezes Gwardii.

fot. Panthers Wrocław

fot. Panthers Wrocław

– Niestety na emocje na europejskim poziomie jeszcze chwilę poczekamy, ale już teraz możemy pokazać efekt współpracy z MPK Wrocław i KFC Gwardią Wrocław, który codziennie będzie wrocławianom przypominał, że wielki sport wróci do Wrocławia – dodaje Michał Latoś, prezes Panthers.Zgłoś uwagę