Dzień Życzliwości - Wrocław 2013

Musical „Jak Brama”

Salsa, kubańska muzyka i tolerancja


"Jak Brama" to pierwszy w Polsce musical poświęcony tematyce Salsy. Ta oryginalna produkcja, pełna gorącej kubańskiej muzyki, jest ilustracją współistnienia w jednym miejscu różnych gatunków egzotycznej Salsy, znanej dziś na całym świecie. Tętniąca życiem muzyka i dynamiczne układy choreograficzne, przenoszące nas w barwne i odlegle miejsca na całym świecie, stają się elementem łączącym ludzi, promując otwartość i akceptację wobec innych kultur i ras. Poznanie i zrozumienie innych kultur pozwala nam docenić piękno i bogactwo otaczającego nas świata, a nasze nietypowe widowisko ukazuje najbardziej istotną cechę umiejętnego poznawania świata, jaką jest Tolerancja.

Data: 19.11.2013r., godz. 15.00
Miejsce spotkania: siedziba Fundacji "Sztuka, Zdrowie, Tolerancja", Wrocław ul. Św. Antoniego 2, brama C, III piętro.


Ilość uczestników spotkania ograniczona: 35 miejsc (zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres: fundacja@torres.com.pl)
www.fundacja.torres.com.pl

"Zapraszam serdecznie na wyjątkową oficjalną projekcję spektaklu z moim udziałem, wyreżyserowanego przez Izabelę Morawską-Torres, do siedziby Fundacji "Sztuka, Zdrowie, Tolerancja""

Prezes Fundacji – Jose Torres

Wprowadzeniem do spotkania będzie nawiązanie do wystawy fotograficznej 16-30.11, zorganizowanej przez fundację z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji, miejsce wystawy: Wrocław, ul. Oławska.Zgłoś uwagę