Music Power Explosion na Stadionie Wrocław

Druga edycja Music Power Explosion odbędzie się już 13 lipca. Po ostatnim sukcesie nad polskim morzem, teraz czas na Wrocław.


Pierwsza edycja festiwalu miała miejsce na Stadionie Energa Gdańsk, właśnie tam polscy fani muzyki klubowej mogli spotkać swoich największych idoli. Dla 25-tysięcznej grupy zagrali min. Avicii, Felix Jaehn, Tom Swoon, Modestep, Warson, Mafia Mike oraz Widenski. Wydarzenie cieszyło się ogromny zainteresowaniem. Ogłoszenie drugiej edycji festiwalu, było tylko kwestią czasu. Po 2-letniej przerwie wracają, tym razem z całkowicie innym składem.

Największe gwiazdy na jednej płycie

– Podnosimy poprzeczkę, wracamy z kolejną edycją, tym razem z całym wachlarzem artystów z najwyższej półki – zapowiada Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Artyści, którzy wystąpią na wrocławskim stadionie są uważani za najlepszych w swoim fachu. Każdy fan muzyki elektronicznej, znajdzie tam coś dla siebie. Od prawie 50-letniego Tiësto, który jest nauczycielem młodego pokolenia artystów, po również wielkie gwiazdy takie jak: Afrojack, Don Diabolo, Steve Aoki oraz Zedd.

Music Power Explosion: Tiësto na Stadionie Wrocław

Music Power Explosion: Tiësto na Stadionie Wrocław

Koncert / W plenerze
Termin 13 lipca 2018 20:00

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz

Afrojack wystąpi jako pierwszy zagraniczny artysta na scenie Music Power Explosion. Zaraz po nim usłyszymy set holenderskiego DJ-a Don Diablo, który przyciąga tysiące polskich fanów.

Trzeci w kolejności zaprezentuje się po raz pierwszy w Polsce – Zedd, twórca hitów „Stay” i „The Middle”. Steve Aoki wystąpi jako przedostatni, dając gigantyczną dawkę scenicznej energii. Zwieńczeniem wydarzenia będzie występ legendy muzyki elektronicznej i najbardziej wyczekiwany artysta tej edycji - Tiësto.

Występy zagranicznych artystów poprzedzą sety polskich reprezentantów. Scenę otworzą DJKuba&Neitan, a zaraz po nich uznawany za topowego przedstawiciela polskiej muzyki elektronicznej – Blinders, który tuż po Music Power Explosion zadebiutuje na scenie Tomorrowland.

Stadion zamieni się w klub

Na płycie stadionu powstanie ogromna scena z gigantycznymi ekranami ledowymi. Całe wydarzenie będzie wzbogacone o zaawansowane efekty pirotechniczne i laserowe, które sprostają wymaganiom największych artystów. Music Power Explosion sprawi, że Wrocław na jeden dzień zamieni się w stolicę muzycznego i klubowego szaleństwa.

Od dłuższego czasu w Polsce zauważalny jest wzrost trendu związanego z szeroko pojętą muzyką klubową, od house przez trance do bardziej wyszukanych rodzajów tych gatunków. Tegoroczne lato zapowiada się niezwykle intensywnie. Po raz pierwszy w Polsce na jednej scenie wystąpi czołówka twórców muzyki elektronicznej.

– Nie było do tej pory w Polsce wydarzenia, które zgromadziłoby aż tak znanych i czołowych przedstawicieli tego gatunku w jednym dniu, na jednej scenie – komentuje Izabela Olek z agencji Prestige MJM.

Bilety nadal dostępne

Cena biletów II puli sprzedażowej na Music Power Explosion rozpoczyna się od 299 złotych za bilet na płycie. Wejściówka na trybuny dostępna jest już za 315 złotych, a VIP od 699 złotych.

Bilety nadal są dostępne, jednak ubywają z każdą chwilą. Festiwal odbędzie w sobotę, 13 lipca, na Stadionie Wrocław. Bilety można nabyć poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl i w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.Zgłoś uwagę