„Miarka za miarkę” w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa d0 9.09 do godz.10

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na „Miarka za miarkę” ważne w dniu 12.09 do Multikina Arkady Wrocławskie.

Multikino i British Council zapraszają na jedyną retransmisję sztuki Williama Szekspira „Miarka za miarkę”. Spektakl w reżyserii Dominica Dromgoole’a z cyklu „Globe On Screen w Multikinie” będzie można zobaczyć 12 września 2016 roku w multikinie Arkady Wrocławskie.

Vincentio, wiedeński książę, zdegustowany brakiem moralności w swoim mieście, wycofuje się z życia publicznego, na swoje zastępstwo wyznaczając purytańskiego Angelo. Ten, w swoim zapale do przestrzegania litery prawa, rozpoczyna bezlitosną akcję mającą na celu wyeliminowanie wszelkiej seksualności i skazuje na śmierć mężczyznę imieniem Claudio. Czy siostra tegoż, Isabella, początkująca zakonnica, by uzyskać litościwy wyrok dla brata, będzie umiała rozpalić pożądanie w zimnym, wyrachowanym Angelo?

Aby wygrać zaproszenia trzeba do piątku 9 września do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak brzmi oryginalny tytuł sztuki „Miarka za miarkę”?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę