Mapy informacyjne dla pielgrzymów na ŚDM

Adres parafii, kontakt do placówek służb ratunkowych oraz aktualny rozkład jazdy dla danego przystanku komunikacji miejskiej – m.in. takie informacje można znaleźć na specjalnych przygotowanych mapach dostępnych na Geoportalu Dolny Śląsk oraz w formacie JPG do pobrania na urządzenia mobilne.


Z okazji Dni w Diecezjach rozpoczynających obchody Światowych Dni Młodzieży Diecezjalny Sztab Przygotowań do Światowych Dni Młodzieży 2016 w Archidiecezji Wrocławskiej nawiązał współpracę z Wydziałem Geodezji i Kartografii. W efekcie współpracy opracowano dedykowany moduł „Dni w Diecezjach – Wrocław Galilea" dostępny na Geoportalu Dolny Śląsk oraz mapę w formacie JPG do pobrania na urządzenia mobilne.

Kliknij aby przejść do strony

 

Przygotowane mapy prezentują parafie Archidiecezji Wrocławskiej, w których zakwaterowani zostaną pielgrzymi oraz miejsca spotkań młodzieży w czasie „festiwalu miłosierdzia" – Mercy Fest. Treść map obejmuje również infrastrukturę komunikacyjną gmin na terenie których znajdują się parafie (port lotniczy, drogi, koleje) oraz komunikację miejską (linie tramwajowe i autobusowe) we Wrocławiu.

Za pomocą narzędzia Identyfikacja  można sprawdzić adres parafii, kontakt do placówek służb ratunkowych oraz aktualny rozkład jazdy dla danego przystanku komunikacji miejskiej.

Dodatkowo zamieszono informacje o lokalizacji na tych terenach służb ratunkowych: placówek medycznych, straży pożarnej oraz policji. Dane dotyczące komunikacji miejskiej pozyskano dzięki uprzejmości Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Światowe Dni Młodzieży 2016 – utrudnienia, dojazdy, mapy, program

Zgłoś uwagę