Majówka w Dolinie Baryczy

Nie macie planów na majówkę? Wybierzcie się do krainy Stawów Milickich. Od 1 do 3 maja w Dolinie Baryczy czeka na nas cała masa atrakcji. Między innymi będzie okazja do pieszych, konnych, rowerowych i kajakowych wycieczek po królestwie ptaków i ryb, stawów i lasów.

  • W długi majowy weekend wybierzcie się w piękne okolice Doliny Baryczy


Przygodę z krainą stawów i lasów warto rozpocząć od Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego, gdzie można zwiedzić unikatowe Muzeum Bombki i otrzymać pakiet turystycznych materiałów informacyjnych. KOM leży przy malowniczej ścieżce rowerowej „Kolej na Rower”, biegnącej szlakiem dawnej kolejki wąskotorowej. To idealne miejsce do startu w Dolinę Baryczy lub przystanku podczas jej zwiedzania. W postindustrialnych wnętrzach dawnej milickiej fabryki bombek, dziś - kawiarni goście znajdują czas na relaks, pełen rozkosznych smaków Doliny Baryczy lub aktywny wypoczynek przy grze w bule. Rodzice mają chwilę dla siebie, podczas gdy ich pociechy, pod opieką doświadczonych animatorów, dają się pochłonąć twórczym zabawom w kreatywnej strefie KOM. W kawiarni jest dostęp do bezprzewodowego Internetu, nieograniczonej ilości pysznej kawy i deserów oraz emocji podczas towarzyskich rozgrywek gier planszowych.

Do dyspozycji gości będą także animatorzy, którzy pomogą dobrać indywidualne trasy oraz podpowiedzą, co warto zobaczyć w krainie Stawów Milickich. Dodatkowo z Partnerstwem dla Doliny Baryczy przygotowano niezwykły plener z ponad 2-metrowymi rzeźbami karpia, malowanymi przez artystów plastyków. 

Zgłoś uwagę