Książki wrocławianki Marty Kisiel od Grupy Wydawniczej Foksal [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 9 kwietnia do 9.00.


Do wygrania są książki znanej wrocławskiej autorki Marty Kisiel:

3 egz. powieści „Nomen omen” (Salomea Przygoda ucieka od zwariowanej rodziny, chcąc rozpocząć samodzielne życie. Gdy okazuje się, że jej stancja przypomina posiadłość z filmów grozy klasy B, prowadzona jest przez trzy siostry w dość podeszłym wieku i papugę, a w telefonie słychać głosy, Salka zaczyna zastanawiać się, czy to aby na pewno był dobry pomysł. Pojawienie się młodszego brata jedynie komplikuje i tak niełatwą już sytuację – zwłaszcza, gdy pewnego dnia próbuje utopić siostrę w Odrze...)

3 egz. powieści „Oczy uroczne” (Oda Kręciszewska buduje dom na zgliszczach spalonej Lichotki i szybko przekonuje się, że miejsce, które postanowiła nazwać własnym, nie jest do końca takie zwykłe, jak jej się wydawało. Z piwnicy wyłazi czort i wprowadza się do kosza na pranie...Tymczasem pojawiają się niespodziewane kłopoty – coś w okolicy atakuje przypadkowe osoby, zaś pobliski cmentarz zaczyna ujawniać swoje tajemnice. Na domiar złego przyjaźń Ody z Rochem zostaje wystawiona na poważną próbę.)

Jak wygrać książki

Trzeba do wtorku 9 kwietnia do 9.00 przysłać do nas formularz konkursowy wpisując do niego swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy oraz odpowiadając na pytanie:

- „Oczy uroczne” są kontynuacją innej książki Marty Kisiel. Jakiej? Podpowiedź znajdziecie w tekście Nowe książki wrocławskich autorów.Zgłoś uwagę