Książki od Wydawnictwa Media Rodzina [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek (30 listopada-3 grudnia w Hali Stulecia). Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców prezentujących swoją ofertę w ramach imprezy. Tym razem nowości poznańskiego wydawnictwa Media Rodzina. Do wzięcia są:

-1 egzemplarz książki „Obczyzno moja” Elizy Piotrowskiej (autorka przegląda się w Polsce – tej dawnej i tej obecnej, tworząc fascynujący obraz naszych narodowych cech, udręk, zgryzot, wzlotów i euforii)

-1 egzemplarz książki „W restauracji” Christopha Ribbata (autor wyjaśnia, w jaki sposób to, co dzieje się w kuchni i na zmywaku, jest powiązane z przemianami zachodzącymi w życiu społecznym, pokazuje proces, jaki przeszedł biznes restauracyjny od paryskich świątyń smaku po amerykańskie fast foody i dzisiejsze nowatorskie lokale kulinarne)

-1 egzemplarz książki „Życie jest sztuką” J.K. Rowling (to mowa, jaką autorka przygód Harry'ego Pottera wygłosiła na Uniwersytecie Harvarda opowiadając o korzyściach płynących z porażki i sile wyobraźni)

-1 komplet, na który składają się 3 książeczki w miękkiej oprawie z serii „Żubr Pompik. Wyprawy” Tomasza Samojlika (Tajemnica rzeki, Bagienny łoś, Plan bobra)

-1 komplet, na który składają się cztery książki w grubej oprawie z serii o żubrze Pompiku autorstwa Tomasza Samojlika (Zapach wiosny, Letni zmierzch, Kolory jesieni, Tropy na śniegu)

-1 egzemplarz baśni „Angara, córka Bajkała” Iriny i Olgi Jertachonow (opartej na popularnej w całej Syberii i Azji Centralnej buriackiej legendzie, której bohaterami są odległe rzeki i krainy syberyjskie)

Aby wygrać książki trzeba do poniedziałku 4 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, jak nazywa się siostra żubra Pompika? Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę