Książki o Fridzie Kahlo i słynych kobietach ze Lwowa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 2 stycznia 2018 do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek, a warszawskie Wydawnictwo Marginesy, które gościło na targach ufundowało nagrody. Do wzięcia są:

-2 egzemplarze książki „Frida” Bárbary Mujicy (Poruszająca historia niezwykłej artystki Fridy Kahlo, przedstawiona z perspektywy jej młodszej siostry, którą Frida z czasem zaczęła nazywać bliźniaczką i przed którą nie miała tajemnic)

-2 egzemplarze książka „Kobiety ze Lwowa” Beaty Kost (Wybitne aktorki i wielkie śpiewaczki, ideowe nauczycielki i zasobne arystokratki, dzielne feministki i uduchowione  muzy, pełne poświęcenia żołnierki i wybitne naukowczynie. Historie lwowianek, które mieszkały tu przez całe życie albo tylko chwilę. To próba odpowiedzi na pytanie,  jakie były one same i jaki był „ich Lwów”)

Aby wygrać książki trzeba do wtorku 2 stycznia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, która z aktorek zagrała rolę Fridy Kahlo w filmie biograficznym o malarce, a kto zagrał Diego Riverę?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę