Książki „Coltrane według Coltrane'a” [ZAKOŃCZONY]

W dniu rozpoczęcia 53 festiwalu Jazz Nad Odrą, 26 kwietnia, o godz. 17:30 w Imparcie (Sala Teatralna) odbędzie się spotkanie z Filipem Łobodzińskim, tłumaczem książki „Coltrane według Coltrane'a” (wyd. Kosmos Kosmos), która swoją premierę miała 11 kwietnia. Chętnym oddamy trzy książki „Coltrane według Coltrane'a”.


Wydawnictwo zawiera wszystkie znane dotąd wywiady z Johnem Coltrane’em, a także artykuły, wspomnienia czy noty z okładek płyt, w których cytowano jego wypowiedzi. Wielką rolę odgrywa tu brawurowe tłumaczenie Łobodzińskiego, dzięki któremu czytający ma wrażenie uczestniczenia w autentycznej rozmowie z wielkim Trane’em. Spotkanie zapowie koncert „Coltrane’s Sound” będący hołdem dla zmarłego 50 lat temu artysty.

Książka będzie do nabycia na stoisku DeMoliki w Imparcie podczas całego festiwalu."

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: kto zagra podczas koncertu  „Coltrane’s Sound”? Odpowiedź wpisujemy w formularz zamieszczony poniżej, podajemy imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 25 kwietnia, do godz. 15.00. Wygrywa 5, 10 i 15 osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie.

Zwycięzców poinformujemy mailowo oraz sms-em, jak odebrać nagrody.Zgłoś uwagę