Kryminał i książka kucharska od Wydawnictwa Marginesy [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 28 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek, a warszawskie Wydawnictwo Marginesy, które gościło na targach ufundowało nagrody. Do wzięcia są:

-2 egzemplarze książki „Szadź” Igora Brejdyganta (Komisarz Polkowska prowadzi śledztwo dotyczące śmierci młodej dziewczyny, której ciało zostało znalezione w lesie. Na sprawcę, psychopatę trzeba zastawić sidła)

-2 egzemplarze albumu „Slow Life z widokiem na Śnieżkę czyli Polna Zdrój” Magdy Trojanowskiej (Książka to zestawy przepisów na spotkania świąteczne i okoliczności. Poradnik, jak opanować tłum głodnych gości, korzystając z tego, co masz w sezonie i w okolicy)

Aby wygrać książki trzeba do czwartku 28 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz wymienić przynajmniej dwa filmy, do których scenariusze napisał Igor Brejdygant.

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę