Koronawirus: Aquapark, pływalnia Orbita i WTWK Partynice zamknięte

W związku z zagrożeniem rozprzestrzenienia się koronawirusa, zarząd Wrocławskiego Parku Wodnego SA podjął decyzję o zamknięciu Aquaparku do niedzieli, 15 marca. Do odwołania zamknięty będzie Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice.  

 • fot. Aquapark Wrocław

  fot. Aquapark Wrocław


Zamknięte obiekty sportowe

 • Aquapark (11-15 marca), nieczynny cały obiekt
 • basen Orbita przy ulicy Wejherowskiej (od 11 marca do odwołania), nieczynne: pływalnia, siłownia, fitness, saunarium. 

  Wszystkie karnety zostają zawieszone na czas zamknięcia obiektu. W przypadku Akademii Pływania zajęcia również będą do odrobienia lub też przedstawione zostaną inne rozwiązania.

 • Lodowiska Spiska i Orbita (koniec sezonu łyżwiarskiego)
 • Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan – korty tenisowe, siłownie i sale fitness (do odwołania)

Do najbliższej niedzieli włącznie nieczynny będzie cały obiekt, czyli Strefa Rekreacji i Basen Sportowy, Saunarium oraz Strefę Fitness i Siłowni.

 • Do odwołania nieczynny jest także basen Orbita przy ulicy Wejherowskiej.

 • Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice zawiesza z dniem 12 marca wszystkie zajęcia, treningi, zawody sportowe i szkolenia aż do odwołania.

– Czy to znaczy, że nie będzie wyścigów? Uczciwa odpowiedź brzmi - nie wiem. Nie wiem jaka będzie sytuacja za dwa tygodnie, za miesiąc.(...) Dzisiaj pracujemy tak, jakbyśmy mieli 19 kwietnia otworzyć sezon. Ale może trzeba będzie w porozumieniu ze Służewcem i Polskim Klubem Wyścigów Konnych przesunąć jego początek? Będziemy o tym rozmawiać. W grę wchodzi wariant wyścigów bez publiczności z zakładami i relacją w internecie. Bierzemy to pod uwagę. Będziemy zachowywali się odpowiedzialnie, stosownie do sytuacji i w zgodzie z zaleceniami władz. To stan wyjątkowy – podkreśla Jerzy Sawka, dyrektor Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych - Partynice.

Odwołane imprezy we WrocławiuZgłoś uwagę