Wybierz najlepszą restaurację i zjedz za pół ceny [WIDEO]

Już w przyszły weekend, 26-28 września, wrocławianie i przebywający w naszym mieście turyści będą mogli wybrać najlepsze restauracje, kawiarnie i bary oraz przyznać im statuetki „Korony Smakosza”. Akcji honorowo patronuje prezydent Rafał Dutkiewicza, a za organizację wydarzenia odpowiada firma MAKRO.

  • Korona Smakosza

    Przyznaj Koronę Smakosza 28-29 września


„Korona Smakosza” cieszy się popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i właścicieli punktów gastronomicznych. Plebiscyt odbywa się już po raz trzeci. W 2012 r. wzięło w nim udział prawie 500 lokali gastronomicznych z całej Polski, a głosujący oddali 30 tys. głosów. W 2013 r. liczba ocenianych miejsc wzrosła do 1085, a oddano blisko 72 400 głosów.

Restauracje walczące o prestiżowy tytuł oznaczone będą specjalnymi plakatami. Więcej informacji o „Koronie Smakosza” oraz aktualizowana lista restauracji dostępne są na www.koronasmakosza.pl.

Atutem plebiscytu jest to, że to klienci przyznają głosy poszczególnym lokalom. Przy okazji zaś lokalne restauracje, kawiarnie i puby mają możliwość wypromowania swojej oferty.  

Zasady „Korony Smakosza”

„Korona Smakosza” odbywa się w wybrany weekend – we Wrocławiu będzie to 26-28 września br. Mieszkańcy i turyści będą mogli ocenić restauracje w 10 kategoriach:

 
  1. Smak potrawy
 

6.  Lokal na rodzinny obiad

 

2.  Wystrój lokalu

 

7.  Lokal na romantyczny wieczór

 

3.  Jakość obsługi

 

8.  Lokal na lunch

 

4.  Atmosfera

 

9.  Lokal z najlepszą relacją ceny do jakości

 

5.  Lokal na spotkanie
z przyjaciółmi

 

10.  Lokal z najlepszym daniem regionalnym

   

O zwycięstwie zadecydują wyłącznie głosy klientów. Lokal, który otrzyma w danej kategorii najwyższą średnią ocen, zdobędzie „Koronę Smakosza” oraz bon na zakupy w hali MAKRO. 

Zagłosuj i wygraj

Atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają również na osoby, które zagłosują w plebiscycie. Głosowanie jest proste – w każdym lokalu, biorącym udział w konkursie, znajdują się ankiety, na których można przyznać od 1 do 5 koron we wspomnianych 10 kategoriach. Ponadto osoby, które na ankiecie najciekawiej dokończą zdanie: Polecę ten lokal znajomym, ponieważ…, mają szansę na otrzymanie atrakcyjnych nagród rzeczowych, m.in. telewizorów, tabletów i nawigacji. 

Zjedz za pół ceny!

W ramach plebiscytu odbędzie się akcja „Weekend za pół ceny”. Każdy lokal, biorący udział w „Koronie Smakosza”, przygotuje specjalną ofertę cenową (50% zniżki) na minimum trzy dania ze swojego stałego menu. To idealna okazja, by poznać nowe miejsca i smaki.

MaWi

 

 

Patronat nad akcją objęli prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierników i portal gastronauci.pl.

Zgłoś uwagę