Pokaż, jak stylowo ubierasz się we Wrocławiu, i wygraj

Wielu już wrocławian, którzy wzięli udział w tym konkursie podczas poprzednich edycji Wrocław Fashion Meeting, mogło pochwalić się swoją modową kreatywnością w internecie – na portalu Wirtualnej Polski oraz na wybiegu WFM. Teraz jest podobnie – pokaż swoją unikatową stylizację i wygraj! 

  • konkurs stylizacyjny

    Finał konkursu na wybiegu WFM poprowadzi, jak co roku, Conrado Moreno

  • pokaz mody

    Swój pomysł na Stylowy Wrocław najlepsi zaprezentują na profesjonalnym wybiegu podczas pokazu mody


Konkurs stylizacyjny „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL” prowadzony jest w ramach szóstej edycji targów i pokazów mody Wrocław Fashion Meeting i polega na stworzeniu unikatowej stylizacji, której nie ma absolutnie nikt. Tym razem tematem przewodnim rywalizacji jest „jesienny wiatr”. Po tym, jak twój trendy strój powstanie, sfotografuj go na własnej sylwetce, a zdjęcie prześlij na adres konkurs@fashionmeeting.pl

Musisz jednak szybko wziąć się do pracy, ponieważ termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 listopada br.

Masz wielkie szanse, że twoje zdjęcie znajdzie się wśród 20, pokazujących najlepsze stylizacje, wyłonionych w internetowym etapie konkursu, które zostaną opublikowane na stronie portalu Wirtualna Polska i wezmą udział w głosowaniu internautów. Głosowanie potrwa od 9 do 18 listopada. Zdobywca największej liczby głosów otrzyma nagrodę specjalną – designerskie akcesoria muzyczne, ufundowane przez WP.

Poza tym, jeśli trafisz do dwudziestki wybranych przez jury stylizacji, zaprezentujesz się na profesjonalnym wybiegu podczas wielkiego finału, który odbędzie się podczas 6. edycji Wrocław Fashion Meeting, i również trafisz pod ocenę jurorów.

W stylowej rywalizacji na wybiegu udział weźmie maksymalnie 30 uczestników – około 20 wyłonionych na podstawie zdjęć oraz około 10 wybranych bezpośrednio podczas targów i pokazów mody Wrocław Fashion Meeting.

Co możesz wygrać? Na przykładwyjątkowe zabiegi kosmetyczne: mezoterapii, modelowania ciała, laser Emerge i inne, ufundowane przez Centrum Medyczne CORAMED, a także atrakcyjne nagrody od wystawców i niezależnych projektantów obecnych podczas WFM:  stylowe oprawki okularowe (Salon Optyczny LOOK), niespodzianki odzieżowe i biżuteryjne (Lemon Factory, Galeria Bijou, Nettie, WoolDreams, Black or White, Dressmode, Madisso, Isabell Boutique).

Regulamin konkursu znajdziesz na stronie.

Fot. organizatorzy: poprzednie edycje konkursu stylizacyjnego WFM

 

Wrocław Fashion Meeting

Wrocław Fashion Meeting

Giełdy / Spotkania / Targi
Termin od 21 listopada 2015 11:00 do 22 listopada 2015 20:00

Miejsce Klub Biznesowy Stadionu Wrocław

Zobacz
Zgłoś uwagę