Kina pod chmurką we Wrocławiu [LATO 2018]

Wyspa Słodowa, Centrum Historii Zajezdnia, Muzeum Współczesne Wrocław i Renoma. Filmy oglądane na świeżym powietrzu, zwłaszcza gdy dopisuje aura, to wciąż ciesząca się dużym zainteresowaniem wrocławian atrakcja. Do stałych miejsca dołączają nowe z propozycją plenerowych seansów. Poniżej przedstawiamy harmonogram seansów wrocławskich kin pod chmurką.


Kino plenerowe na Wyspie Słodowej

W wakacje na Wyspę Słodową powraca cieszące się dużą popularnością kino plenerowe. Seanse pod chmurką odbywają się w piątki i soboty aż do końca sierpnia. Wstęp wolny. Na gości kina plenerowego tradycyjnie czekają wygodne leżaki i krzesła. Podczas seansów kina plenerowego obowiązuje zakaz picia alkoholu i palenia papierosów.

Kino plenerowe na Wyspie Słodowej

Kino plenerowe na Wyspie Słodowej

Wydarzenie kinowe / W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 3 sierpnia 2018 do 1 września 2018

Miejsce Wyspa Słodowa

Zobacz

Kino na dachu w Muzeum Współczesnym Wrocław

Projekt „Kino na dachu” to pokazy filmowe towarzyszące wystawie „Szczurolap”. Po godzinie 20:30 organizatorzy zapraszają na dach Muzeum Współczesnego Wrocław, gdzie w tych niezwykłych okolicznościach pokazane zostaną trzy filmu.

Na wszystkie seanse wstęp wolny. Jeśli będzie padało, seans przeniesiony zostanie do Kina „Schron”. Przed każdą projekcją odbędzie się krótki wstęp merytoryczny.

Kino na Dachu. Desert Coffee

Kino na Dachu. Desert Coffee

Inne
Termin 19 sierpnia 2018 20:30

Miejsce MWW Muzeum Współczesne Wrocław

Zobacz

Kino letnie w Zajezdni

Plac przed Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej w piątkowe wieczory lipca i sierpnia zamieni się w przyjazną dla kinomanów przestrzeń. Na miłośników kina będą czekać leżaki i krzesełka oraz ciepłe koce na chłodniejsze wieczory.

Do dyspozycji zmotoryzowanych widzów oddany zostanie parking przy Zajezdni i podobnie, jak w ubiegłym roku, filmy będzie można obejrzeć także z wnętrza własnego auta, słuchając ścieżki filmowej za pomocą radia. Nie zabraknie również food-trucków z przekąskami.

Kino Letnie w Centrum Historii Zajezdnia

Kino Letnie w Centrum Historii Zajezdnia

Wydarzenie kinowe / W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 6 lipca 2018 do 24 sierpnia 2018

Miejsce Centrum Historii Zajezdnia

Zobacz

Widzowie zobczą osiem filmów, które zabiorą ich w wakacyjne zakątki świata, takie jak Francja, Hiszpania, Turcja czy Stany Zjednoczone. O wyborze ostatniego, kończącego cykl filmu zadecydują sami widzowie w internetowym głosowaniu. W ankiecie, która wystartuje początkiem lipca na profilu facebookowym Centrum Historii Zajezdnia, głosujący będą mogli wybrać tytuł filmu spośród siedmiu propozycji.

Kino na dachu w CH Renoma

Maksymalna ilość widzów podczas seansów to 350 osób. Wszystkie filmy są w polskiej wersji językowej w wygodnych leżakach na dachu DH Renoma z widokiem na Wrocław. W przypadku niesprzyjającej aury seanse odbędą się w strefie restauracji, na III piętrze obiektu.

Lato w Mieście, Kino na Dachu w Renomie

Lato w Mieście, Kino na Dachu w Renomie

Różne / W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 4 sierpnia 2018 do 25 sierpnia 2018

Miejsce Dom Handlowy Renoma

Zobacz

Wstęp jest bezpłatny.

Kino w Archi-boxie

W trzy sierpniowe wieczory Wrocławska Fundacja Filmowa i Muzeum Architektury zapraszają na plenerowe pokazy filmowe, które odbędą się w Archi-boxie przed Muzeum Architektury. Te seanse zaplanowano nie w weekendy, ale w sierpniowe środy (8, 22, 29 sierpnia).

Before MIASTOmovie x Archi-box: sierpniowe pokazy filmowe w Muzeum Architektury

Before MIASTOmovie x Archi-box: sierpniowe pokazy filmowe w Muzeum Architektury

Wydarzenie kinowe / W plenerze
Termin od 8 sierpnia 2018 do 29 sierpnia 2018

Miejsce Muzeum Architektury we Wrocławiu

Zobacz

Osiedlowe kino plenerowe

Rada Osiedla Polanowice - Poświętne - Ligota oraz Rada Osiedla Sołtysowice zapraszają na letni cykl imprez organizowanych w ramach Funduszu Czasu Wolnego. Seanse kina plenerowego jeszcze w sierpniu (12.08) oraz 9 września na stadionie przy ul. Sołtysowickiej 68.

Spływ kajakowy Widawą i letnie kino plenerowe na Sołtysowicach

Spływ kajakowy Widawą i letnie kino plenerowe na Sołtysowicach

Eventy / Piknik / W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 5 sierpnia 2018 do 23 września 2018

Miejsce Stadion Sportowy Sołtysowice

Zobacz


Zgłoś uwagę