„Kawiarenka Snu” już otwarta

„Vinci Power Nap – Kawiarenka Snu” to innowacyjne na skale kraju oraz świata miejsce, gdzie za sprawą specjalnego systemu regeneracji opartego na integracji sensorycznej, odpoczniemy i zregenerujemy swoje siły na dalszą część dnia. Posłużą nam do tego odpowiednio zawieszone i przystosowane chusty.

  • fot. www.facebook.com/vincipowernap


Power Nap to sprawdzony system poprawy efektywności pracowników, oparty na regeneracyjnej drzemce. Ma dostarczyć zastrzyk prawdziwej energii do dalszej pracy. Przecież w obecnych czasach bez naładowanego telefonu nie wychodzimy nawet z domu. Może zatem czas pomyśleć o nas samych, aby podnieść jakość swojego zdrowia i życia?

– To zupełnie nowa, ale oparta na głębokiej tradycji forma relaksu. Dzięki autorskiej aranżacji wnętrza i wykorzystaniu zawieszonych w przestrzeni chust sprawia, że odpoczynek przypomina ciału kołysanie w ramionach mamy, przytulanie, a także bezwzględną akceptację. Wszystko odbywa się w otoczeniu przypominającym nam naturalne miejsca relaksu – tłumaczy Magdalena Filcek, pomysłodawczyni Vinci Power Nap – Kawiarenki Snu.

Właścicielka kawiarenki, a zarazem wrocławska architekt wnętrz oraz pilot balonów wyjaśnia, że słowo kawiarenka użyte jest całkowicie przewrotnie, gdyż zamiast pobudzającej kawy w Vinci Power Nap serwowana jest 20-minutowa drzemka lub po prostu czas głębokiego relaksu. Pozwoli zwiększyć produktywność w pracy, wzmocni umysł, a także da możliwość odizolowania się od codziennego zgiełku miasta.

Prawdziwa oaza spokoju

Choć Vinci Power Nap – Kawiarenka Snu mieści się w samym centrum Wrocławia, w Sukiennicach 1/2/5, to wchodząc do środka czeka na nas prawdziwa oaza spokoju. Drzewa, trawa, relaksacyjna muzyka oraz specjalnie przystosowane do drzemki wiszące chusty  – to tylko część elementów, które zapewnią nam komfortowe warunki do odpoczynku. Oferta, z jaką właścicielka kawiarenki wychodzi do wrocławian, skierowana jest zarówno do firm, jak i indywidualnych mieszkańców, którzy także mogą skorzystać z uroków tego niesamowitego miejsca.

Zainteresowane osoby proszone są o wcześniejszą rezerwację wizyty, gdyż liczba miejsc na daną sesję jest ograniczona. Pracownicy proszą także o punktualność, ponieważ zewnętrzny domofon czynny jest tylko o pełnych godzinach i to przez okres 10 minut. Następnie, ze względu na zachowanie ciszy oraz szacunek do klientów, którzy rozpoczynają swoją sesję drzemki, zostaje wyciszony.

Co ciekawe, wielkie umysły także korzystały z takiej formy odpoczynku w ciągu dnia. Leonardo Da Vinci, Thomas Edison czy Albert Einstein byli zwolennikami krótkiej drzemki w trakcie pracy. Zgłoś uwagę