Dzień Życzliwości - Wrocław 2013

Gra miejska "Gość/Inność”

Zgłoś drużynę już dzisiaj


W tym roku w Dzień Życzliwości tolerancja to za mało... Na Ziemi pojawiają się bowiem istoty z innego świata i to my, mieszkańcy Wrocławia będziemy musieli godnie powitać wyposażonych w wielkie oczy Przybyszów oraz nauczyć się ich zwyczajów. Będziemy musieli pokazać naszym gościom jak życzliwi i otwarci jesteśmy na kultury zupełnie - wręcz KOSMICZNIE - inne od naszej…

Choć to nieprawdopodobne, ten fantastyczny scenariusz wydarzy się naprawdę! Stanie się to podczas wyjątkowej gry miejskiej "Gość/Inność”, która jest jedną z głównych atrakcji tegorocznych obchodów Dnia Życzliwości.  

Przygotowana przez Miasto Wrocław przy współpracy z agencją Exploring Events gra miejska już 21 listopada 2013 r. w zabawny i przyjazny sposób ukaże uczestnikom zagadnienia tolerancji. Wykonując zadania, gracze nauczą się komunikować na zupełnie nowe sposoby. Przekonają się też, że współpraca z przeciwnymi drużynami może być czasem jedynym kluczem do zwycięstwa.

W grze może wziąć udział każdy - gra jest przeznaczona dla uczestników w dowolnym wieku, a udział w niej jest bezpłatny. Jedynym warunkiem jest udział w każdej drużynie przynajmniej jednej osoby pełnoletniej.

Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody – bony do sieci handlowych, gry planszowe oraz pakiety gadżetów tegorocznego Dnia Życzliwości. Co najważniejsze - jako że to dzień absolutnie wyjątkowy - drobne nagrody otrzyma każda drużyna, która ukończy grę.

Nie warto czekać - drużynę zgłosić można już dziś! Wszystkie informacje o zapisach oraz regulamin rozgrywki znaleźć można na stronie www.facebook.com/GryMiejskieWroclaw.

 Zgłoś uwagę