Film Twój Vincent – wygraj gadżety [ZAKOŃCZONY]

6 października do kin wchodzi film Twój Vincent. Jest to malarska animacja o życiu Vincenta van Gogha, a film powstawał również we Wrocławiu. Chętnym oddamy 4 zestawy gadżetów związanych z filmem oraz zaproszenia na seans do Dolnośląskiego Centrum Filmowego. 


„Twój Vincent” to wzruszający kryminał, który przywołuje twórczość van Gogha, jednocześnie opowiadając o jego pełnym pasji, nieszczęśliwym życiu i tajemniczej śmierci. Każda z 65 tysięcy klatek została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata.

Kooproducentami filmu są Miasto Wrocław – Europejska Stolicy Kultury 2016, Odra-Film/Dolnośląski Konkurs Filmowy, Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA.

Twój Vincent

Twój Vincent

Animacja / Obyczajowy
Termin od 5 października 2017 do 12 października 2017

Miejsce Kino Nowe Horyzonty

Zobacz

W Galerii Kino na parterze DCF-u do 20 października można oglądać wystawę części obrazów malowanych na potrzeby filmu „Twój Vincent”. 

Wystawa obrazów z filmu „Twój Vincent”

Wystawa obrazów z filmu „Twój Vincent”

Wystawa
Termin od 30 września 2017 do 20 października 2017

Miejsce Dolnośląskie Centrum Filmowe (DCF)

Zobacz

Konkurs

Chętnym oddamy zestawy gadżetów związanych z filmem oraz zaproszenia na seans do Dolnośląskiego Centrum Filmowego. 

Każdy zestaw zawiera:

  • folder „Twój Vincent”
  • torba czarna materiałowa „Twój Vincent”
  • notesik samoprzylepny „Twój Vincent”
  • dwie pocztówki „Twój Vincent”
  • dwie zakładki „Twój Vincent”
  • jedno zaproszenie dwuosobowe do Dolnośląskiego Centrum Filmowego na dowolny seans repertuarowy filmu „Twój Vincent” w terminie 6-19 października UWAGA: z zaproszeniem trzeba się zgłosić do kasy i zrealizować bilety.
  • plakat filmu „Twój Vincent”
  • oraz 1 para skarpetek z motywem ze słynnego obrazu Starry Night/Gwiaździsta Noc VvG

Jak grać?

Wystarczy wypełnić formularz konkursowy, wpisać imię, nazwisko i telefon kontaktowy oraz poprawnie odpowiedzieć na pytanie: kto jest reżyserem filmu?

Konkurs trwa do godz. 12.00 w poniedziałek, 9 października. Wygrywa co 15 osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie. O miejscu i sposobie realizacji nagrody poinformujemy telefonicznie oraz mailowo. Zgłoś uwagę